Wideosesja
Odpowiedz do tematu

:
Na szczęście jeszcze mam na dysku wszystkie filmy, ale wrzucenie ich nieco zajmie. W wolnej chwili postaram się wrzucić na Vimeo.

:
machlo napisał/a:
Na szczęście jeszcze mam na dysku wszystkie filmy, ale wrzucenie ich nieco zajmie. W wolnej chwili postaram się wrzucić na Vimeo.


To bardzo dobra koncepcja, i jakość będzie si.

:
machlo napisał/a:
Suma sumarum, AudioSwap YT jest do bani, sam YT jest do bani


Mnie się wydaje, że umysłu kilku osób związanych z Możdżerem są do bani cool Nadgorliwość gorsza od faszyzmu! :głową w mur: YT pewnie nawet nie przeszło przez myśl, że ktoś kto udostępnia swoje dzieła do tego Audio Swapa będzie później robił aferę o to, że ktoś z tej funkcji skorzystał. Z automatu przyjęli, że roszczenie powstało bo ktoś naruszył warunki licencji - inaczej przecież właściciel utworów nie zgłaszałby sprawy. Ot - Polska, nie wymagajmy więc logiki :głową w mur: :głową w mur:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Summa Summarum - Pan Leszek Możdżer i jego przedstawiciele powinni zaprzestać jakiejkolwiek produkcji muzycznej, zająć się szyciem butów, tudzież innym rękodzielnictwem - wszystkim, co nie ma związku z udostępnianiem praw autorskim w sieci. W życiu nie kupię muzyki tego człowieka, skoro raz coś udostępnia, a potem domaga się renty.

hrg.pl
:
A Frycek od tego się w grobie przewraca facepalm .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Blaz
[Usunięty]
:
Machlo, otoczenie Możdżera jest znane z takiego zachowania. ;)

Na pohybel Możdżerowi! Zmień muzykę i nakręć nowe filmy. ;)

:
Update linków - filmy znów dostępne --> patrz str. 1. :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.