Pokaż co dziś masz na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Iks napisał/a:
Ten Irreantum zaczyna do mnie niebezpiecznie gadać

Jakbyś miał wątpliwości warto? Warto. Ten jest po lekkiej modyfikacji. Irytowały mnie czarne indeksy "na bezelu". Koperta i bransoleta zdecydowanie ok, tarcz jak w dowcipie:" Pan to musi kochać swoją żonę. No k@#$wa muszę."
Chociaż po tygodniu pokochałem i nawet się zacząłem zastanawiać nad karaibskim blue.

:

Shot at 2012-07-29

:mrgreen:

:
GrzecHu, i jak wrażenia?

:
Santino napisał/a:
GrzecHu, i jak wrażenia?


koperta, tarcza i dekiel to mocne strony tego zegarka, natomiast wskazówki i koronkę warto poprawić :)

dla mnie super - choć wolę i tak estetyke diverów :)

:
A dziś takie tam badziewie :wink:



Uploaded with ImageShack.us

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Dziś było tak :mrgreen:


Pozdrawiam,
Bartek
:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev napisał/a:
[url=http://img594.images...201.jpg]Obrazek[/URL]


Ładne. Jak dla mnie to przykład zegarka "w rozkroku", ni cholery nie można się zdecydować: wysyłać do SPA, czy jest dobrze tak jak jest. Ale raczej nie, bo jest klimat.

pozdrawiam
Narfas.

:


Z urlopu, ale dziś też wskoczył na ręke.

:
Narfas napisał/a:

Ładne. Jak dla mnie to przykład zegarka "w rozkroku", ni cholery nie można się zdecydować: wysyłać do SPA, czy jest dobrze tak jak jest. Ale raczej nie, bo jest klimat.

pozdrawiam
Narfas.


Większość, a w zasadzie wszystkie te moje staruszki, które są w oryginale (tzn. nie kombinowane) zostają w stanie takim jak przyszły. Oczywiście poza przeglądem i niezbędnym serwisem.
Nie będę poprawiał kawałka historii ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev napisał/a:
Narfas napisał/a:

Ładne. Jak dla mnie to przykład zegarka "w rozkroku", ni cholery nie można się zdecydować: wysyłać do SPA, czy jest dobrze tak jak jest. Ale raczej nie, bo jest klimat.

pozdrawiam
Narfas.


Większość, a w zasadzie wszystkie te moje staruszki, które są w oryginale (tzn. nie kombinowane) zostają w stanie takim jak przyszły. Oczywiście poza przeglądem i niezbędnym serwisem.
Nie będę poprawiał kawałka historii ;)


Ja tam nie mam większych zahamowań przed nowymi chromami, czy retuszem wskazówek. Za to zawsze mam dylematy co do renowacji tarczy i w rezultacie jeszcze żadnej nie oddałem do odmalowania. :cool:

pozdrawiam
Narfas

:
Też nic inwazyjnego nie robię przy staruszkach. Najwyżej szkło. Jeżeli stan jest niezadowalający to nie kupuję ;) . Renowacja kopert czy tym bardziej tarcz - nie widzi mi się.

Antisocial and faceless...
:
Davosa Gburka zajebibi.
GrzecH oglądając zdjęcie przypomniał mi się ten fejk z zegarkiem Patryjarchy Moskwy i Wszechrusi, pamiętacie? :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
GrzecHu - czy ta kałuża to szampan? :smile:

Gbu.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2012-07-29, 21:45, w całości zmieniany 1 raz
:
Jacek. napisał/a:
GrzecHu - czy ta kałuża to szampan? :smile:

Gbu.


.....łzy szczęścia :wink:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.