GERLACH'S ACCESORIES
Odpowiedz do tematu

:
te mesze to 22? Poler czy szczotka, bo na fotach nie widać ;)

I zaraz jakieś PW napisze :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
22 poler.

:
Dużo tego (wszystkiego) doszło :?: , bo mi kasa gdzieś przez sito przecieka :złośliwiec: :foch: i nie wiem kiedy mi dane będzie znów na zbytki coś przeznaczyć :facepalm: :D

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2017-07-04, 13:27, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
W sumie, prawie tona :D

:
Eleganckie te paski wojskowe :shock:
Tylko pewnie też za krótkie na mają grabę :głową w mur:
Może kiedyś jakąś opcję xxl będziecie mieli? :D
A te eleganty zarąbiste ;) pifko

:
Zegarków xxl nie majo to pasków też nie :P

W ogóle to jakie są wymiary przegródek w tych pudełkach podróżnych? Wejdzie zegarek od 44mm wzwyż?

:
Zegarek to pewnie wejdzie, tylko moje i Twoje paski się nie zmieszczą, bo my mamy dłuższe :złośliwiec: :D

:
Enigma nie jest zegarkiem długim L2L, a ja przy swojej rąsi zapinam na 4 dziurkę. Machu ma rękę podobną co ja, tzn. bez problemu na zlotach jego zegarki zapinałem i vice versa. Ty gryson to nie wiem :-( - jak masz większe graby niż my to możesz się dopinać na 2-3 dziurkę.

:
Ten fajny czarny silikon będzie na 20 mm ?

:
Ja mam 20 cm w nadgarstku i dodatkowo płaski nadgarstek. Nie wiem jak Enigma, ale dilojowy pasek od 303 zapinalem tylko na trzecią dziurkę. Niby na styk, ale wolałbym jeszcze kilka milimetrow. Te Wasze nowe eleganty z motylkiem są krótsze i gdyby nie motylek to byłaby tylko pierwsza dziurka, a to już kiepsko. Mam nadzieję, że te wojskowe są choć takie jak diloye od 303. Szkoda, że nie ma jakiegoś szarego lub piaskowego, pasowałby mi do DB tryciaka.

:
Mi chodzi o szerokość paska - pasuje mi do P50 Jastrząb a ten sikor ma 20 mm "uszy" ;)

:
Ja odpisywalem na posta Alamo, a Twoj post wpadł zanim swoj skończyłem. Dlatego nie cytowałem. ;)

:
Nie fisiacz, tylko 22 mm.

:
ALAMO napisał/a:
Nie fisiacz, tylko 22 mm.


A z tych nowych wojskowych coś będzie na 20 mm ? Szkoda - ten silikon bardzo mi podpasował do p50 :(

:
Na razie nie ma takich planów, te dwa zwężane występują w obu rozmiarach.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.