GERLACH'S ACCESORIES
Odpowiedz do tematu

:
A ja chyba zanabędę w takim razie szczotkowaną motylkową. Lubię to rozwiązanie, jest delikatne wizualnie, ponadto rzadziej spotykane. Kupiłem już co prawda bransę do foki, ale od przybytku głowa nie boli.

hrg.pl
:
split napisał/a:
A ja chyba zanabędę w takim razie szczotkowaną motylkową.


Wczoraj odebrałem właśnie taką. Porządny kawał żelaziwa, dobrze wykonana i wykończona. Ogólnie warto.

Gburr.

:
super, dzięki ;)

hrg.pl
:
Czy ktoś z Was posiadających Amfę Ministry ma już bransoletę GG? Chciałbym zobaczyć jak ze sobą grają. Może skuszę się na zakup, nawet jeżeli bransoleta kosztuje prawie tyle co zegarek ;) .

Antisocial and faceless...
:
A moja szanowna osoba :lol: czeka na klamerki GG i Fokową :grin:

Ostatnio zmieniony przez Remik 2012-08-02, 14:46, w całości zmieniany 1 raz
Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
mw75 napisał/a:
Czy ktoś z Was posiadających Amfę Ministry ma już bransoletę GG?


Tak sobie właśnie pomyślałem, że do 1967 też powinna ta bransa podejść :idea: :grin:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Do 1967 podejdzie bo ona ma takie "beczkowate" wycięcie na teleskopy. Ministry ma niestety inne wycięcie, takie prostokątne, tradycyjne. Tandetna firmowa bransoleta Wostoka ma maskownice, GG ich nie ma, dlatego chciałem popatrzeć jak się komponują. Nie będzie pasować, poczekam na mesza.

Antisocial and faceless...
:
Mam klamerki i jestempanzadowolony :grin: . Dzięks

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Długo była cisza,bo kombinowaliśmy nad systemowym rozwiązaniem ;-)
No i rozwiazaliśmy - przedstawiam kolegom standardowe paski stosowane od teraz do Dzika, Sokoła, i Otago.
Jest to funkcjonalnie ten sam model, najbardziej neutralną wersję z jasnym przeszyciem zrobiliśmy bez faktury na skórze.


Paski mają sygnowane klamry :


Oraz są od spodu, odpowiednio, sygnowane :


oraz opisane :


Mała rzecz - a cieszy :-)


przynajmniej mnie cieszy ;-)

Taki standard będzie stosowany od teraz we wszystkich naszych produktach :-)

Po długim weekendzie powinny być gotowe paski do Batorego, P.24 i RWD.

W przyszłym tygodniu będziemy mieli gotowe nowe wzory pudełek. Podstawowa zmiana, jeśli ktoś nie słyszał jeszcze ;-) jest taka, że będą to pudełka dedykowane, i wykonywane od A do Z w Polsce, wg. naszego zamówienia i specyfikacji. No i co mniej patriotyczne - a bardziej użytkowe - wykonane z naturalnego drewna liściastego I gatunku.

:
Batorego i Lotników to się już doczekać nie mogę.. a pudełka rozumiem, dębina albo mahoń? :))

_
work in progress
:
Równie patriotycznie co dąb, niemniej taniej niż mahoń :D

:
Czyli sosenka? :złośliwiec: ;) :D

:
Liściaste, melepeto facepalm :złośliwiec:

:
Buczynka tyż ujdzie pifko

Chyba że weźmiecie to takie tamto co wygląda jak podkładki korkowe pociągnięte lakierem :))

Ostatnio zmieniony przez Damian 2013-04-26, 21:32, w całości zmieniany 1 raz
_
work in progress
:
ALAMO napisał/a:
Liściaste, melepeto facepalm :złośliwiec:

:oops: :oops:

czyli to ta grusza, co ją siekierą z Obi kilka dni temu zamordowałeś :?: :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.