Nowy Christopher Ward
Odpowiedz do tematu

:
A to już było?




http://www.christopherwar...00-kkkn-lv.html

Tylko 1500 łabądków ;)

Segoy
:
pozwole sobie odswiezyc, bo mnie zabilo:

http://www.christopherwar...3527gt-srk.html

2150 labedzi za kwarcowe chrono.
bo ma ponoc kawalek stali z ferrari 250gto.

Chr. Ward leci po bandzie juz calkiem.

beceen | ***** ***
:
A podbije tutaj. Jakby ktoś chciał cw to mam dwa kupony jeden na zakup powyzej €350 na kwotę €60 a druga zniżka €120 na zakup powyżej €650. Proszę o Pw.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, one uniwersalne są :D
Moje też w poczcie przyszły, wersja Euro, choć GBP pewnie bardziej się opłaca teraz.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314, ale może nie każdy je ma :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Christopher Ward C7 Rapide Collection Watches

:arrow: https://www.ablogtowatch....ection-watches/








:
Siakieś modowe się zrobiły?
Może przez to logo?

:
W zmianie loga są konsekwentni. Co zmiana to na gorsze. :(
Tomek, wszystkie tu pokazane to qpa po jagodach. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Chyba oni też postanowili "otworzyć przed firmą nowe perspektywy" :/


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Trochę drogawe jak za proste mechanizmy. I to logo "prawie jak Tissot".. Mam nadzieję że nowe divery będą miały inne.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Dobra zmiana :złośliwiec:

Nowe logo facepalm A chronografy wyglądają jak pierwsza lepsza Certina i ogólnie wszystkie pasowałyby na witrynę w Aparcie :D

Generalnie nic ciekawego imo...

Ostatnio zmieniony przez Machu 2017-10-21, 11:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Machu, w Apartowskich witrynach widziałem kilka takich zegarków, że głowa mała. :P

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ja nawet miałem zegarek z Apartu ;)

Te powyżej to jest imo taki sportowo-modowy styl pod masowego odbiorcę, stad moje skojarzenia.

Ostatnio zmieniony przez Machu 2017-10-21, 14:19, w całości zmieniany 1 raz
:
wyglada jak festina :))

beceen | ***** ***
:
Pamiętajcie Kammeraden, że istnieje taki punkt, w którym marki zasadniczo mogą się przestać kompletnie przejmować takim pierdolamento. Gdyż, jak mawiał poeta, każda stwora znajdzie swego amatora. To się spokojnie sprzeda, co więcej, postawię dolary do orzechów że się sprzeda lepiej/w większych ilościach, niż produkt pod dyktando/modę "forumowo/fachowo/bla bla".
To klient masowy ma pieniadze i je wydaje. I jest mniej awanturujący się :) bo wiadomo, w krawacie :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.