Zegarmistrz we Wrocławiu...
Odpowiedz do tematu

Maras68
[Usunięty]
:
pw poszło :)

[ Dodano: 2014-03-26, 10:22 ]
WLK. THANX pifko

[ Dodano: 2014-04-25, 14:58 ]
...kolejne naprawy u Pana Kurzyńskiego przebiegają rewelacyjnie :))

Polecam :)

:
No to odkopię po raz kolejny hmmm NIE POLECAM pana Pawlickiego (Curie-Skłodowskiej), upitolił mi tarczę przy rozkręcaniu zegarka, zostawił w środku paprochy i jeszcze się wypierał, że to nie on i że tak było :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez vodka 2014-08-07, 22:29, w całości zmieniany 1 raz
Maras68
[Usunięty]
:
Vodka - bliżej masz do Kurzyńskiego na Grabiszyńską, gdzieś aż tam polazł hmmm nawet do Darka Latajki koło świdnickiej mogłeś podejść...

:
Kurzyński ma urlop do 18.08, poza tym on nie lubi zajmować się wynalazkami :P

Maras68
[Usunięty]
:
spróbuj o ile się nie urlopuje obecnie...
paru motrów z różnych forów naprawiało u niego i byli zadowoleni...

Dariusz Latajka
adres serwisu:
50-037 Wrocław
ul. Kościuszki 13
Tel: +48 695 711 164

:
Również polecam Pana Darka, a jak nie po drodze to Pana Andrzeja z Galerii Dominikańskiej, razem się uczyli zawodu i są pasjonatami, żadnego wynalazku się nie boją ;)

:
właśnie u Pana Andrzeja byłem i poprawił po koledze po fachu pifko

Maras68
[Usunięty]
:
co się stało Vodka? dajesz...

:
Otóż pierdoła - skrócenie bransolety. Ostatnio jak byłem u Pana Kurzyńskiego zawołał 8 zł za zdjęcie kilku ogniw - uważam, że to uczciwa cena za 3 min roboty. Nie pytając więc o cenę powierzyłem mu nowy nabytek, majster po chwili skończył i zawołał 25 zł. Jak zasugerowałem, że kiedyś miał dużo taniej to stwierdził, że kto inny by wziął ode mnie 50 albo nawet 70 zł. hmmm Ja rozumiem, że też musi z czegoś żyć, ale bez przesady. Czas zainwestować w jakieś porządne urządzenie do skracania i robić takie rzeczy samemu :głową w mur:

Maras68
[Usunięty]
:
te podstawowe sprawy lepiej samemu macać, majstry na wszystkim tera chcą zarobić, nie ma już raczej tanich we Wrocku... hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.