Zegarmistrz we Wrocławiu...
Odpowiedz do tematu

:
Kochany Wrocław, ceny za szybkę masakryczne. Ja do ruska po dziadku za szybkę w mojej rodzinnej miejscowości zapłaciłem .... uwaga..... 8zł już z wymianą :))

Maras68
[Usunięty]
:
blaise napisał/a:
8zł już z wymianą :))


to nie we wrocku, tu zapłacisz 30 zeta z wymianą...
a z 2 lata temu majster z ul.Grabiszyńskiej za szkło zbrojone do atlantica życzył sobie z wymianą 60 zeta...

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-01-30, 16:27, w całości zmieniany 1 raz
:
Dlatego z takimi rzeczami jeżdżę do majstra w mojej rodzinnej miejscowości :)

Maras68
[Usunięty]
:
...jest to jakiś pomysł, to podobnie jak z usługami naprawczymi aut, w mniejszych miejscowościach da radę taniej coś zdziałać...

:
Z autem, jeżeli coś mam nie halo to również jeżdżę do rodziców, no chyba że już nie da się dojechać :P

Ostatnio zmieniony przez blaise 2014-01-30, 16:47, w całości zmieniany 2 razy
:
A mnie jedna szybka kosztuje, uwaga!....25 groszy, no chyba że mnie się chce to sobie zrobię za darmo. Acha i żeby nie było to mieszkam w wielkim mieście. :P

Pozdro!!!
Maras68
[Usunięty]
:
Marcin - z twoją wiedzą i umiejętnościami jako Majster zrobiłbyś wielką karierę i kasę we Wrocku, nie miałbyś właściwie konkurencji :)

:
Jakoś wolę G.Gerlach i przyjaciół jak małomiasteczkowy wrocek ;)

Pozdro!!!
Maras68
[Usunięty]
:
kaido2 napisał/a:
.... małomiasteczkowy wrocek ;)


i tu się zgadzam, masz rację :)

:
tanio o ile można powiedzieć zapłaciłem za pleksi na ul Nowej do poljota z lat 50-tych kosztowało mnie to 10 zeta. Czy ktoś ma jakiś namiar gdzie we wrocławiu mozna kupić pleksi do rusków ??

Ostatnio zmieniony przez mikimeen 2014-02-06, 19:25, w całości zmieniany 1 raz
Maras68
[Usunięty]
:
vodka napisał/a:
maciek napisał/a:
Przecież to mruk jak cholera. I do tego ma zdjęcie prezydenckiej pary za ladą... :twisted:


Odkopuje po dzisiejszej wizycie u zegarmistrza na Grabiszyńskiej.


...no to i ja odkopię temat, rzeczowa konkretna obsługa, pogadaliśmy sobie, świetny gość, przejął warsztat po Ojcu, klamotów tyle co u Kaido w szufladach albo i więcej jako że zakład od lat 50-tych prosperuje to i nic dziwnego...
....portretów żadnych nie widziałem hmmm
Oddałem Alpinę Tresora do naprawy... czekam na info

...część dalsza nastąpi... :))

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-02-11, 16:47, w całości zmieniany 2 razy
:
Tez za pierwszym razem obrazka nie dojrzaly me oczy, ale zapewniam Cie ze jest :)

symela
[Usunięty]
:
polecam na kłopoty
zegarmistrz Tomasz Świergalski
ul.Strzegomska 208
time_service@op.pl

Ostatnio zmieniony przez symela 2014-02-11, 20:10, w całości zmieniany 1 raz
:
a mozę ktoś z wrocławia wie gdzie można kupić na sztuki szkiełka do starych rusków ?? gościu na Nowej sprzedaje ale z wymianą a to mogę zrobić sobie sam ! :głową w mur:

:
Yakovlev chce kupować z tej aukcji http://aukro.ua/steklo-na...3970675629.html , uderz do niego.

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.