Zegarmistrz we Wrocławiu...
Odpowiedz do tematu

:
jarecki.k, a sam sobie nie możesz otworzyć? :shock:

:
3 razy zamawiałem klucz do otwierania na ebay ten z 3 nóżkami i żaden nie przyszedł :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: przecież suwmiarka nie otworzę...

:
jarecki.k napisał/a:
3 razy zamawiałem klucz do otwierania na ebay ten z 3 nóżkami i żaden nie przyszedł :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: przecież suwmiarka nie otworzę...


A może tak jak hydraulik armaturę przykręca, przez szmatę hmmm

a to nie taki klucz?

http://allegro.pl/klucz-p...2909756261.html

:
Piłeczką może spróbuj...
Taką gumową - dla psa...

:
Zamówiłem na ebay bo kosztował 5$ z przesyłka:D 3 razy mi sprzedawca wysyłam teraz poczekam jeszcze z tydzień dwa i chyba kupie ten z allegro, swoja droga jak szukałem tam wcześniej to ich chyba nie było. A i tak muszę czekać na koronkę od wenpingowej, chyba ze ktoś z kumotów ma na zbyciu ?:D

maciek napisał/a:

Pisz w dziale "Kupię". Pewnie ktoś ma, podpytaj Alamo albo Svedosa.


Jakbym mógł, to bym pewnie napisał... :D Regulamin... :mad:

Ostatnio zmieniony przez jarecki.k 2013-01-06, 22:37, w całości zmieniany 2 razy
maciek
[Usunięty]
:
jarecki.k napisał/a:
Zamówiłem na ebay bo kosztował 5$ z przesyłka:D 3 razy mi sprzedawca wysyłam teraz poczekam jeszcze z tydzień dwa i chyba kupie ten z allegro, swoja droga jak szukałem tam wcześniej to ich chyba nie było. A i tak muszę czekać na koronkę od wenpingowej, chyba ze ktoś z kumotów ma na zbyciu ?:D


Pisz w dziale "Kupię". Pewnie ktoś ma, podpytaj Alamo albo Svedosa.

Maras68
[Usunięty]
:
Polecam zegarmistrza pasjonata:

Dariusz Latajka
adres serwisu:
50-037 Wrocław
ul. Kościuszki 13
Tel: +48 695 711 164
Mail: styletime@wp.pl

Myślę, że to już koniec poszukiwań... :))

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2013-07-18, 17:04, w całości zmieniany 2 razy
fat_boy
[Usunięty]
:
Możecie polecić kogoś dobrego od Seiko ? Chciałbym oddać w dobre ręce SNP001 - mechanizm dość głośno pracuje - przydałby mu się przegląd i smarowanie. Ostatnio byłem na Curie-Skłodowskiej ale nie poradzili sobie z tym zegarkiem. Pzdr.

:
Maras68 napisał/a:
Polecam zegarmistrza pasjonata:

Dariusz Latajka
adres serwisu:
50-037 Wrocław
ul. Kościuszki 13
Tel: +48 695 711 164
Mail: styletime@wp.pl

Myślę, że to już koniec poszukiwań... :))


Po dzisiejszym dniu przyłącze się do polecenia. Zegarek mi padł, jako że zegarkami interesuje się od niedawna nie miałem pojęcia co mu mogło być, na forum ktoś napisał że sądząc po objawach wykręciła się śrubka przy naciągu, zaniosłem do tego właśnie zegarmistrza i pan bez żadnej ściemy powiedział co i jak, wkręcił śrubkę błyskawicznie nie biorąc nic za usługę (co patrząc na moje doświadczenia z innymi wrocławskimi zegarmistrzami jest naprawdę fajnym zachowaniem) i polecił się na przyszłość jeśli będę miał problemy z jakimś zegarkiem.

Maras68
[Usunięty]
:
POLECAM
http://styletime.pl/

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-01-30, 16:24, w całości zmieniany 2 razy
:
Maras68 napisał/a:
Polecam zegarmistrza pasjonata:

Dariusz Latajka
adres serwisu:
50-037 Wrocław
ul. Kościuszki 13
Tel: +48 695 711 164
Mail: styletime@wp.pl

Myślę, że to już koniec poszukiwań... :))


Również polecam tego Pana, bardzo miły, rzeczowy i z ludzkim podejściem do klienta, tak się z nim zagadałem, że spóźniłem się do lekarza :P

Maras68
[Usunięty]
:
tanio nie jest, ale... :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-01-30, 15:32, w całości zmieniany 1 raz
Maras68
[Usunięty]
:
:))

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-01-16, 12:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Tak czytam ten temat i 25 pln za kawałek plastiku :shock: O 70-ciu już nawet nie wspominam. Jap...e

Pozdro!!!
Maras68
[Usunięty]
:
coraz drożej się robi na rynku usług, nadejdą takie czasy że jak dobra dusza nie pomoże to będzie coraz ciężej o kasie nie ma co wspominać nawet.. :/

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-01-30, 15:27, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.