KONKURS DLA DZIECIAKÓW
Odpowiedz do tematu

:
No te, co nie płacicie.
:lol:

:
gzubek71 napisał/a:
Jakie składki? :???:
całe sęk w tym że nie ma składek :D

:
Jak jakie - te nie płacone :mrgreen: .

:
gzubek, a tak serio bardziej.
Nie ma żadnych składek. Nagrody są fundowane przez userów, jak ktoś ma ochotę i kaprys - to daje. Nagrody dla maluchów zostaną sfinansowane z kasy "forumowej".
Konkursy i zabawy nie podlegają u nas żadnym obostrzeniom. Mogą brać w nich udział wszyscy będący zarejestrowanymi użytkownikami.
Po wakacjach będzie jeszcze jeden duży konkurs, tym razem dotyczący konkretnych opracowań na konkretny temat z historii zegarmistrzostwa, i z konkretną nagrodą, tj. I miejsce będzie honorowane zegarkiem o wartości 999 zł. I w tym konkursie tez będzie mógł wziąć udział każdy, pod warunkiem że opracowanie spełni minima konkursowe. Wybór opracowan będzie znów beznadziejnie tendencyjny, bo przez głosowanie ogółu :P
Jesteśmy jednym słowem banda pijaków, zlodziei i chamów, co ma w dupie wyższe idee, a caly czas poświęca knuciu i uganianiu się za mamoną. Oczywiście splamiona krwią i potem chinskich dzieci.
:P

:
ALAMO napisał/a:

Jesteśmy jednym słowem banda pijaków, zlodziei i chamów, co ma w dupie wyższe idee, a caly czas poświęca knuciu i uganianiu się za mamoną. Oczywiście splamiona krwią i potem chinskich dzieci.
:P


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Rudolf napisał/a:
gzubek71 napisał/a:
Jakie składki? :???:
całe sęk w tym że nie ma składek :D


Jak to nie ma? :shock: przeca był mail, trza było przelew zrobić... to gdzie poszły te moje tysiące zapłacone na partię? :shock: :evil: :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-07-15, 12:58, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
U mnie już od godziny trwa proces twórczy :)

:
A u mnie normalnie strzelają focha od rana bo Tato cyrkla nie zapakował na wakacje.

Pozdrawiam
Waldek
:
A tata szklanek nie ma pod ręką?
Ewentualnie kieliszki mogą robić za wzór koła :P

:
Wakacje są, dzieciaki działają?

hrg.pl
:
U mnie tak działały, że blok rysunkowy się skończył.

Pozdrawiam
Waldek
:
A mój coś tam próbował, a potem focha zrobił i stwierdził, że nie umie nic zegarkowgo narysować :lol:

World Wide Watches
:
pasti napisał/a:
A mój coś tam próbował, a potem focha zrobił i stwierdził, że nie umie nic zegarkowgo narysować :lol:


też strzel focha - zrób se drugie...lepsze :mrgreen:


....a to się Latorośl zdziwi :lol:

:
GrzecH napisał/a:


też strzel focha - zrób se drugie...lepsze :mrgreen:

....a to się Latorośl zdziwi :lol:


Chyba jednak nie :razz:

World Wide Watches
:
Bardzo fajny pomysł z tym konkursem, tylko przyklasnąć.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.