A może by tak ... zapisać się na forumowego sikora Dekiel:)?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Spinner napisał:
Oooooo Grześ, ja Cie ten tego ten.... :evil: "0" />



Ty to sobie Braciaszku po minięciu kilku pierdów autostradą leciałeś, potem pieknymi drogami pod samą prawie moja "posiadłosc"... :lol:




jak mówi Svedos jeden ch... i to symetryczny





Cytat:
A że sie szczypałeś bo zachciało sie "żoniną popierdółką" jechać to nie moja wina...




to też przez Ciebie bo chciałeś zobaczyć samochód w którym turbina jest wielkości guzika od płaszcza :P



Cytat:
Ja to co innego - po 5h drogi kazałes mi "ominąc dla ułatwienia Kraków jadac tu i tu" po czym droga w zasadzie sie skonczyla (patrzac standardami cywilizowanego zachodu), widziałem Tatry, musialem odbic "w lewo", ...I tak przez kolejne 4h...




widzisz zobaczyłeś Tatry, a ja za ten czas zdążyłem ułożyć panele w pokoju w którym potem spałeś ...



Cytat:
Ale to i tak nic w porownaniu ze skrótem jaki zrobilismy sobie jadąc do Ciebie na I Polish Pentax Day...




już na tej drodze położyli asfalt nawet od tamtego czasu



ja i tak będe Wszystkich namawiał , zeby przyjechać w moje strony



tu nawet Spinner łagodnieje :)



Ps. i nie prowokuj mnie Wojtku , żebym napisał gdzie widziałem drogę z asfaltem tylko w jedną stronę ...

Wozu
[Usunięty]
:
To ja też zamawiam zestaw tarcza + dekiel.

Tylko mi nie wygrawerujcie mojego nicka!

Jak można prosić to dajcie



TOMSKY



Dzięki.

:
wozignuj napisał:
To ja też zamawiam zestaw tarcza + dekiel.

Tylko mi nie wygrawerujcie mojego nicka!

Jak można prosić to dajcie



TOMSKY



Dzięki.




nie no - musi być nick ....ale nicka można zmienić :)

:oops: wozignuj....... :? to brzmi dumnie.

My jesteśmy tolerancyjni - każdego lubimy, wychodzimy z założenia, że żadna praca nie hańbi :wink:

:
Tylko, że tarczy nie będzie :)

Wozu
[Usunięty]
:
GrzecH napisał:
wozignuj napisał:
To ja też zamawiam zestaw tarcza + dekiel. Tylko mi nie wygrawerujcie mojego nicka! Jak można prosić to dajcie TOMSKY Dzięki.
nie no - musi być nick ....ale nicka można zmienić :) :oops: wozignuj....... :? to brzmi dumnie. My jesteśmy tolerancyjni - każdego lubimy, wychodzimy z założenia, że żadna praca nie hańbi :wink:
Z nicku jestem bardzo dumny a i taką pracę kiedyś wykonywałem jak mieszkałem z rodzicami i się tego nie wstydzę :D . I czasem po siedzeniu 12 godzin za biurkiem nie raz myślę sobie, że może nie akurat coś wozić ale np. zaorać pole traktorem ojca dużo bardziej bym wolał, niż siedzieć i się z ludźmi użerać. :wink: Tak w zasadzie to jest moje marzenie żeby na wieś wrócić bo miasto to dla mnie masakra. Wszystko co robię ma swój cel żeby na 10-15 lat wyprowadzić się na wieś :wink: Ale Łocza na pole nie będę zabierał wiec tolerancja tolerancją :wink: ale nicka mi nie grawerujcie :wink: . Ok o tarczy nie doczytałem to dekielek poproszę.

kajot04
[Usunięty]
:
Ok - nie wiem czy dobrze pisze - czy to juz wystarczy i jestem na liście - proszę DWA dekle - napis " Krzysztof Jot"

:
To i ja poproszę o dekielek - oczywiście z dumnym napisem, takim samym jak na mojej Forumowej polówce czyli "Ojciec Założyciel"

kajot04
[Usunięty]
:
wypadłem z tematu - jaki jest aktualnie stan tego projektu ?

andre
[Usunięty]
:
Dekielki wykonane: Napis wypalany laserem to nie problem ale jeszcze jest testowana tradycyjna grawerka.Jeśli grawerka tradycyjna będzie bardziej atrakcyjna i lepiej będzie wyglądała to poleci seria ;-)

:
Można zamówić jeszcze dekielek?

andre
[Usunięty]
:
No chyba nie będzie problemu.

:
W takim razie poproszę o jedną sztukę z napisem "Bronek".

Czy znany jest ostateczny koszt i termin realizacji?

:
...koszt będzie raczej na poziomie akceptowalnym, natomiast termin......hmmmmm..... tego nie wie nikt, nawet sam wykonawca

:
W takim razie zamawiam Parnisa i spokojnie czekam.
Pewnie zegarek będzie szybciej niż dekielek...

:
...jest taka możliwość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.