Poprzedni temat «» Następny temat
A może by tak ... zapisać się na forumowego sikora Dekiel:)?
Autor Wiadomość
Ghostdog 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 5 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3547
Skąd: Warszawa
 #61  Wysłany: 2009-11-23, 10:28   

Czy mogę prosić o zmianę na taki napis: J K M będe bardzo wdzięczny :)
 
 
Maxio



Pomógł: 28 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #62  Wysłany: 2009-11-23, 10:34   

kuba-hxc napisał:
Czy mogę prosić o zmianę na taki napis: J K M będe bardzo wdzięczny :)




...temat napisów się jeszcze nie rozstrzygnął, więc spokojnie :wink:





...a tak na marginesie, to przydałby się jakiś ostateczny termin na zapisy, bo tak to możemy w nieskończoność (nie to, żebym komuś żałował)
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #63  Wysłany: 2009-11-23, 10:35   

Chłopaki, zaktualizowałem pierwszy post o liczby i grawerowane nicki, zachowując forme ich pisania (małe/wielkie litery, spacje itd) - proszę sprawdźcie czy czegos nie poknociłem :wink:
 
 
Ghostdog 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 5 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3547
Skąd: Warszawa
 #64  Wysłany: 2009-11-23, 10:37   

Jestem za propozycją Maxia :)
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #65  Wysłany: 2009-11-23, 10:42   

Tak dlugo jak nie rozwiązemy problemu dostępu do surowców :wink: - można spokojnie mieć otwarta liste. Dostęp rozstrzygnie się w tym tygodniu, proponuję więc zamknąć ją w przyszły weekend, powiedzmy do niedzieli 24.00.
 
 
Maxio



Pomógł: 28 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #66  Wysłany: 2009-11-23, 10:48   

ALAMO napisał:
...grawerowane nicki, zachowując forme ich pisania (małe/wielkie litery, spacje itd)...




...już spieszę z wyjaśnieniem. Z małymi literkami może być problem, a mianowicie, jeżeli w nicku występuje literka "p", "y", "j" itp. czyli wszystkie te, co wystają poza dolną linie pisania tekstu, to niestety tekst wtedy wchodzi na zewnętrzne przetłoczenie. Tak więc jak ktoś ma w nicku takie literki to sorry, ale będzie miał z wielkiej wszystko pisane :( (chyba, że będzie chciał zmniejszenia czcionki, ale to już nie będzie dobrze wyglądało na tak małym obszarze) . Pozostała brać wedle uznania :wink: .
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #67  Wysłany: 2009-11-23, 11:48   

Ja deklarowałem 1/2 i napis SVEDOS dużymi literami (1 tarcza/2 dekle)
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #68  Wysłany: 2009-11-23, 12:02   

Proszę jeszcze powiedzieć mi czy istnieje taka opcja zamówienia samej tarczy? Ponieważ szczerze się przyznam, że te wklejanie/wciskanie tego dekielka w oryginalny dekiel nie bardzo mi się podoba. Ogólnie nie przepadam za taką formą ingerencji w oryginał. Oczywiście projekt Maxia jest genialny ale do mnie metoda tego wmontowania nie przemawia :( Co innego jakby to był identyczny dekiel tylko nieprzeszklony ale gadaliśmy już o tym i nie da rady. Poza tym uwielbiam przeszklone dekle :wink: Także jakby dało radę to ja poproszę tylko 1 TARCZĘ.
 
 
Maxio



Pomógł: 28 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #69  Wysłany: 2009-11-23, 16:41   

darekmp3 napisał:
Także jakby dało radę to ja poproszę tylko 1 TARCZĘ.




...już możesz żałować :twisted:



...a na poważnie, pomiędzy szkiełkiem a dekielkiem nie będzie różnicy. Osadzone będą tak samo, więc i "widok" będzie taki sam jeżeli chodzi o mocowanie z pierścieniem. Zastanawiamy się nad wklejeniem z tego względu, że uszczelka na której trzyma się szkiełko (w późniejszym etapie dekielek) jest koloru białego i może być widoczna w minimalnej przerwie pomiędzy pierścieniem a dekielkiem. Jak będzie wklejona - śladu nie będzie :wink: (przynajmniej w teorii)
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #70  Wysłany: 2009-11-23, 17:50   

Maxio ja mam zajawkę na grawer jednak na szkle :wink: Poczyniłem nawet pewne kroki w tym celu i za wykonanie graweru: góra www, środek logo i dół nickname grawer krzyknął 28zł.
 
 
Maxio



Pomógł: 28 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #71  Wysłany: 2009-11-23, 17:55   

darekmp3 napisał:
Maxio ja mam zajawkę na grawer jednak na szkle :wink: Poczyniłem nawet pewne kroki w tym celu i za wykonanie graweru: góra www, środek logo i dół nickname grawer krzyknął 28zł.




...też o tym dzisiaj rozmawialiśmy. To będzie dobrze wyglądało tylko wtedy, jak szkiełko pod napisami będzie matowe. Jak zrobi tylko grawer na tym szkiełku co jest, to chyba niewiele będzie widać. Chyba, że to będzie grawer koloru czarnego na przykład, ale i tak będzie się to zlewało z widocznym przez szkiełko mechanizmem :wink:





...tutaj masz przykład - wszak to nie grawer, ale z ryciem po szkiełku bedzie chyba podobny efekt :wink:



http://img682.imageshack....splayback1.jpg/
 
 
GrzecH
Ojciec Założyciel
SEIKOholic


Pomógł: 4 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3028
Skąd: z Poznania :)
 #72  Wysłany: 2009-11-23, 18:15   

darekmp3 napisał:
......szczerze się przyznam, że te wklejanie/wciskanie tego dekielka w oryginalny dekiel nie bardzo mi się podoba.




ostatnio zbyt pilnie nie śledziłem forum - dużo na głowie :)



.....więc coś mnie ominęło? to nie bedzie cały dekiel?

tylko kółko do wciśnięcia w otwór po szkleniu?

Wtedy grawer tylko na tym kółku? czy logo w kółku a napis i nick na ramie dekla?

Nie krzyczcie - podajcie link do dyskusji :)

....bo znaleźć nie mogę :(
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #73  Wysłany: 2009-11-23, 18:26   

Napis, logo i nick będzie na "kółku" które będziesz musiał wstawić zamiast szkła :wink: Dlatego mi ten pomysł nie bardzo leży...
 
 
GrzecH
Ojciec Założyciel
SEIKOholic


Pomógł: 4 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3028
Skąd: z Poznania :)
 #74  Wysłany: 2009-11-23, 18:42   

darekmp3 napisał:
:wink: Dlatego mi ten pomysł nie bardzo leży...




Eeeee, :lol: najwyżej się przerobi na sygnet :)



jednak: zastanawiam się czy nie wziąć samego dekla?

Pogłówkuję - i dam znać :)
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #75  Wysłany: 2009-11-23, 19:44   

Maxio napisał:
darekmp3 napisał:
Maxio ja mam zajawkę na grawer jednak na szkle :wink: Poczyniłem nawet pewne kroki w tym celu i za wykonanie graweru: góra www, środek logo i dół nickname grawer krzyknął 28zł.
...też o tym dzisiaj rozmawialiśmy. To będzie dobrze wyglądało tylko wtedy, jak szkiełko pod napisami będzie matowe. Jak zrobi tylko grawer na tym szkiełku co jest, to chyba niewiele będzie widać. Chyba, że to będzie grawer koloru czarnego na przykład, ale i tak będzie się to zlewało z widocznym przez szkiełko mechanizmem :wink: ...tutaj masz przykład - wszak to nie grawer, ale z ryciem po szkiełku bedzie chyba podobny efekt :wink: http://img682.imageshack....splayback1.jpg/
Maxio jak nie laserem CO2 to może piaskowanie? :wink: tylko ciekawe czy się nie zetrze po jakimś czasie. Gościu, który to robi np. na kubkach mówi, że do zmywarki można śmiało pakować i nic się nie dzieje. W naszym przypadku będzie na pewno tarcie o nadgarstek wiec trudno powiedzieć. http://img690.imageshack.us/i/piaskowanie.jpg/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum