Zegarek naszego forum - realizacja projektu Dekielek 2010
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Zawsze mam pecha :cry: .
Na PW wyślę Ci adres do wysyłki. Poproszę listem poleconym. Pokrywam koszty oczywiście.

edyta:
Zmiana decyzji. Aż tak mi się nie spieszy :grin: .
ALAMO przekaż na spotkaniu mój dekielek któremuś kumotrowi z Warszawy. Po niedzieli odbiorę osobiście. Jeśli oczywiście ktoś się zgodzi.

Pierwotne plany faktycznie były takie, że wpadnę do Zgierza na chwilę. Niestety w niedzielę I Komunia jednej córki, a drugiej chrzciny. Zarobiony będę po uszy.

Ostatnio zmieniony przez Bronek 2010-05-11, 20:12, w całości zmieniany 2 razy
:
Witam,
Ufff :!: :!:
Po wielu perypetiach, odmowach kolejnych zegar(nie)mistrzow i dzieki nieocenionemu Nad_Zegar_Majstrowi Sylwkowi aka Svedos (jeszcze raz serdeczne podziekowania) - moge w koncu i ja pochwalic sie swoim Forumowcem nr 1:







Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Sawim
[Usunięty]
:
Jest przecudny! Jadę szybko do 400 postów !!

:
A ja nadal nie mam swojego. Alamo ... odbierz wreszcie PW i powiedz mi co z dekielkiem :???:

:
WTF :shock:
Ja go do ciebie wysłałem już ze 2 tyg temu...

:
ALAMO napisał/a:


A czy grawer ze Szczecina musi mieć gotowy plik z nickami, czy wystarczy jak mu powiem, żeby mi dorobił dekielek a on sam sobie poradzi?

Jeśli ta pierwsza wersja, to poproszę o przekazanie mi własności intelektualnej twórcy projektu (najlepiej w corelu), a ja sobie zrobię własny.

Pozdrawiam
Lastrad
lupus64
[Usunięty]
:
Bronek napisał/a:
Zawsze mam pecha :cry: .
Na PW wyślę Ci adres do wysyłki. Poproszę listem poleconym. Pokrywam koszty oczywiście.

edyta:
Zmiana decyzji. Aż tak mi się nie spieszy :grin: .
ALAMO przekaż na spotkaniu mój dekielek któremuś kumotrowi z Warszawy. Po niedzieli odbiorę osobiście. Jeśli oczywiście ktoś się zgodzi.

Pierwotne plany faktycznie były takie, że wpadnę do Zgierza na chwilę. Niestety w niedzielę I Komunia jednej córki, a drugiej chrzciny. Zarobiony będę po uszy.

Witajcie panowie, ile kosztuje ten forumowy zegarek? Czy możliwe jest zapisanie się?
Pozdrawiam, lupus
Ps. Czy są dostępne inne forumowe zegarki?

:
lupus: realizacja dekielka już dawno jest zakończona...co chyba nawet tu było pisane.
O forumowym zegarku jest oddzielny wątek gdzie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje...

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
...ale zapisy chyba się juz skończyły

Blaz
[Usunięty]
:
W następnym roku też coś pewnie będzie się dziać, więc nie trać nadziei. :wink:

Arek
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
W następnym roku też coś pewnie będzie się dziać, więc nie trać nadziei. :wink:



taa, następnym roku... :roll: Jak się znowu chłopakom będzie nudzic to za jakies 2-3 dni powstanie projekt następnego forumowca :P

:
Arek napisał/a:
Jak się znowu chłopakom będzie nudzic to za jakies 2-3 dni powstanie projekt następnego forumowca


W zasadzie - to właśnie powstaje ... :mrgreen:

:
he he he :razz: :wink:

:
A ja nadal nie mam tego dekielka... liczę że ALAMO doda zleconko przy okazji brand-new-madafaka-bijuti-zegarka-forumowego-2010 :D

Wozu
[Usunięty]
:
Fazi gratuluję wygląda pięknie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.