Poprzedni temat «» Następny temat
Zegarek naszego forum - realizacja projektu Dekielek 2010
Autor Wiadomość
kubama 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Foch und Ch.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4262
Skąd: Galaktyka Kurvix
 #16  Wysłany: 2009-11-18, 22:36   

ALAMO napisał:
Kuba postarał się i zdobył świetny mesydż : można zamówic samą tarczę do rzeczonych Chrono. Jeśli ktoś jeszcze takiego nie ma, może się wyposażyć w samą tarczę i dekiel - jak się złutszy - to dokumi zegarek do kompletu :wink: Moim zdaniem - to idealne udżetowe rozwiązanie które UDA SIĘ zrobić!
Nie przyznaję się do tego co zrobiłem. Za to się też oflaguję i przykuję do kaloryfera jakem Foch i ch...! A poza tym zadałem jeszcze Jacksonowi dobijające pytanie czy nie ma przypadkiem tych tarcz w wersji STERILE bez tego Parnisa, choronometera i power reserwa. Zobaczymy. :)
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #17  Wysłany: 2009-11-18, 22:43   

Kuba...mów mi wuju :wink: ....nie pomyl tylko z tym drugim co kończy się na ...uju :lol: :lol: :lol:
 
 
CornCobbMan 
Właściciel Pola Ryżowego
porwany obłędem...


Pomógł: 3 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2576
Skąd: Białystok
 #18  Wysłany: 2009-11-18, 22:44   

Rozwiązanie: sama tarcza + dekiel jest świetne. Wchodzę w to !!!
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #19  Wysłany: 2009-11-18, 22:46   

kubama napisał:


A poza tym zadałem jeszcze Jacksonowi dobijające pytanie czy nie ma przypadkiem tych tarcz w wersji STERILE bez tego Parnisa, choronometera i power reserwa. Zobaczymy. :)




To już jest OSTATECZNY dowód na nadużycia i malwersacje będące wynikiem spisku wiadomych sił działających przecie NArodowi Polskiemu!!

Wziął i spytał BEZ REFERENDUM!!

Proponuję go dożywotnio zabanować, a wprzódy oćwiczyć jako pierwszego podróbkarza, ba, czerpiącego wymierne korzyści majątkowe z krzewienia podróbkarstwa! Mam potwierdzne wiadomości, że na nieszczęsnym Sphinxie który kupił dla celów poznawczych Mariannę Militaną, by, jak Pawlak, na nią patrzyć i się tak nią nabrzydzić że ehh!, a potem dla kamuflarzu latał z nią po Warszawie ciesząc się jak szczerbaty na suchary - zarobił 11 groszy na różnicach kursowych!

Obnażyłem twą podłość, geszefciaru :P !
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #20  Wysłany: 2009-11-18, 22:47   

Adam no jak masz Parnisa to rozwiązanie dla ciebie jest idealne :wink: zmienisz sobie tylko tarczę i dekiel i już masz. Gorzej z tymi (ja też) co nie mają jeszcze Parnisa :D
 
 
CornCobbMan 
Właściciel Pola Ryżowego
porwany obłędem...


Pomógł: 3 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2576
Skąd: Białystok
 #21  Wysłany: 2009-11-18, 22:55   

darekmp3 napisał:
Adam no jak masz Parnisa to rozwiązanie dla ciebie jest idealne :wink: zmienisz sobie tylko tarczę i dekiel i już masz. Gorzej z tymi (ja też) co nie mają jeszcze Parnisa :D
W tym rzecz, że jeszcze nie mam, ale sobie kupię. Rozwiązanie z tarczami ma to do siebie, że: - wysyłka kilkunastu-kilkudziesięciu tarcz raczej nie wzbudzi większych podejrzeń na cle, a tylu zegarków w 1 paczce - na pewno :D - podmiankę można wykonać samemu lub u zegarmistrza (minutowa robota) - jeśli komuś przyjdzie do głowy złożyć podanie o usunięcie konta :wink: to będzie mógł całkowicie zerwać z forum poprzez demonstracyjną zmianę tarczy :wink:
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #22  Wysłany: 2009-11-18, 23:00   

Aaa no to dobrze myślisz - popieram :wink:
 
 
anduril
[Usunięty]

 #23  Wysłany: 2009-11-18, 23:32   

GrzecH napisał:
Zamówiłem dwie RC-G2 i jeden diver - zmienię i i porównam.....
Będziesz zadowolony :) W najgorszym razie kupiłeś komuś fajny prezent pod choinkę, ale nie wierzę, że sobie choć jednej nie zostawisz :wink:
ALAMO napisał:
kubama napisał:
A poza tym zadałem jeszcze Jacksonowi dobijające pytanie czy nie ma przypadkiem tych tarcz w wersji STERILE bez tego Parnisa, choronometera i power reserwa. Zobaczymy. :)
To już jest OSTATECZNY dowód na nadużycia i malwersacje będące wynikiem spisku wiadomych sił działających przecie NArodowi Polskiemu!! Wziął i spytał BEZ REFERENDUM!! Proponuję go dożywotnio zabanować, a wprzódy oćwiczyć jako pierwszego podróbkarza, ba, czerpiącego wymierne korzyści majątkowe z krzewienia podróbkarstwa! Mam potwierdzne wiadomości, że na nieszczęsnym Sphinxie który kupił dla celów poznawczych Mariannę Militaną, by, jak Pawlak, na nią patrzyć i się tak nią nabrzydzić że ehh!, a potem dla kamuflarzu latał z nią po Warszawie ciesząc się jak szczerbaty na suchary - zarobił 11 groszy na różnicach kursowych! Obnażyłem twą podłość, geszefciaru :P !
Sir, you have just won the internet. Congratulations :D
 
 
Spinner 
burak i melepeta



Pomógł: 25 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7497
Skąd: Zielona Góra
 #24  Wysłany: 2009-11-18, 23:37   

Na Marina Watch biały parni chrono 60$...
 
 
Maxio



Pomógł: 28 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #25  Wysłany: 2009-11-18, 23:53   

ALAMO napisał:
Kuba postarał się i zdobył świetny mesydż : można zamówic samą tarczę do rzeczonych Chrono. Jeśli ktoś jeszcze takiego nie ma, może się wyposażyć w samą tarczę i dekiel - jak się złutszy - to dokumi zegarek do kompletu :wink: Moim zdaniem - to idealne udżetowe rozwiązanie które UDA SIĘ zrobić!




...to całego zegarka nie przewiduje się :evil: "0" /> :shock: :wink:
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #26  Wysłany: 2009-11-18, 23:55   

Plus 10 dolców wysyłka to razem 70
 
 
Maxio



Pomógł: 28 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #27  Wysłany: 2009-11-18, 23:57   

...chciałem się dopisać do poprzedniego wątku, ale się zamknął



Ktoś chciał zobaczyć z czerwonym CW (nie pamiętam kto :wink: )

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-02-21, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #28  Wysłany: 2009-11-18, 23:57   

Maxio Ty nie narzekaj, Ty już zadania masz wyznaczone :wink:
 
 
CornCobbMan 
Właściciel Pola Ryżowego
porwany obłędem...


Pomógł: 3 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2576
Skąd: Białystok
 #29  Wysłany: 2009-11-18, 23:58   

A u Jacksona chyba 65 z przesyłką wliczoną (dane sprzed miesiąca trzeba zweryfikować).
 
 
Spinner 
burak i melepeta



Pomógł: 25 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7497
Skąd: Zielona Góra
 #30  Wysłany: 2009-11-18, 23:58   

Tia... ale moze by za free przesłal "czy cuś"... Jak więcej sztuk...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum