TICINO pilot
Odpowiedz do tematu

robone
[Usunięty]
: TICINO pilot
takie coś mi się spodobało

,

więcej danych na:

http://www.sizzlinwatches...=sizz_pilot_009



tylko trochę drogie-125$ na ebayu, ale piękne...

:
Podczepię się przy okazji - Awiatorek fajny i cieszy się popularnością.

Cena faktycznie trochę wyższa, ale może warto dołożyć, pewno zegarek jest i pasek trochę bardziej "wycacane" niż u innych sprzedawców.



Mają trochę więcej na składzie, część można dostać na ebay część tylko w sklepie. Sprzedawca jest OK i sprawdza się także w "trudnych" przypadkach.

Kupiłem u niego Tricompax Chrono. Pierwszy zegarek który do mnie dotarł

niestety nie funkcjonował prawidłowo, ale został wymieniony ( trwało to trochę) i drugi jest jak najbardziej OK. Styl jest odrobinę kontrowersyjny - ale mnie się podoba. Ma pełen datownik, oraz stop-sekundę. Pozdrawiam.

: Re: TICINO pilot
robone napisał:
takie coś mi się spodobało , więcej danych na: http://www.sizzlinwatches...=sizz_pilot_009 tylko trochę drogie-125$ na ebayu, ale piękne...
Miałem to-to kilka miesięcy temu. Bardzo miłe - choć w realu wskazówki wydają się nieco przykrótkie (zwłaszcza sekundnik jest prawie niewidoczny). No i pasek (w moim przynajmniej egzemplarzu) kwalifikował się do wymiany z uwagi na zauważalną "papierowość".

robone
[Usunięty]
:
wskazówki rzeczywiście mogłyby być ciut dłuższe,

tarcza natomiast bardzo fajna, wszystko wyraźnie widać i nie jest tak naćpane jak w niektórych lotnikach

mechanizm, też ładny...przy okazji co to za werk i czy dobry?



pozostaje się jeszcze porozglądać za jakimś innym lotnikiem...jest też nadzieja, że jakiś zostanie klubowym, to może się człowiek po taniości załapie :wink:



tylko nie wiem czy będzie jakaś partia dla kulisów, czy też trzeba być co najmniej jakimś ryżowym :lol:

:
Fajny skubaniec. Jeszcze niebieskie wskazówki i byłby git :)

Blaz
[Usunięty]
:
Bardzo często się pojawia temat Ticino na wus. Chwalą go, bo w sumie klasyczna linia lotnika - co tu można popsuć? :wink: Ten rozmiar mnie jednak odrzuca. Ale to taka dzisiejsza moda...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.