Wintydżowe marzenia
Odpowiedz do tematu

:
Spoko, w razie czego utworzymy grupę wsparcia cool
:))

G.

"We offer best solutions in search of a problem"
Spam
[Usunięty]
:
hrabia napisał/a:


Na baterię, na baterię. Dużą taką, grubaskę.



...o widzisz... to chyba na coś takiego zapoluję :))

pifko

diver
[Usunięty]
:
miałem takie coś w latach 70- pod koniec, dość szybko się popsuło, jakaś dżwigienka padła,
udało się naprawić, pamiętam że na baterię było (R14 bodaj) i silniczek tam był i plasticzane kółka, przyjemny dżwięk jak karteczki przeskakują :)

Spam
[Usunięty]
:
...a są takie klapkowce, co by miały też oklapniete sekundy :?:

:
Widziałem tylko takie z sekundą na chomika :)

G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Jakby ktoś coś szukał, to facet, od którego kupiłem tego kamertonowego klapkowca, wystawił na allegro podobną sztukę (chyba ładniejszą; z logo z przodu). Ja dałem mniej, bo wyczekałem, więc sprzedawca elastyczny.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
Maras68
[Usunięty]
:
może pójść po taniości, rozmiarówka 40 mm bez koronki:

http://allegro.pl/wojskow...6219242338.html

Spam
[Usunięty]
:
...pojawił się... i co :?: i nic :(
http://allegro.pl/zegarek...6223433332.html



:głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

:
Spam, noo troszkę kosztuje .

Maras68
[Usunięty]
:
a brzydal-paskuda :shock:

:
Spam napisał/a:
...pojawił się... i co :?: i nic :(
http://allegro.pl/zegarek...6223433332.html

Obrazek

:głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

fajny,czemu nie klikasz kup teraz?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Wojtek, fajny ale cena nie dla Kowalskiego :(

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Spam
[Usunięty]
:
buran napisał/a:
czemu nie klikasz kup teraz?


...c'faniak :foch: :P

:
ohohohoho :)

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Obejrzyjcie ofertę sprzedawcy "vividlily" w zatoce. Ma mnóstwo wintażowych zegarków, które wyglądają jak... marzenie. Co o tym myślicie? Ile w tym jest zasługi renowatora, a ile fotografa? Co myślicie o cenach?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.