Wintydżowe marzenia
Odpowiedz do tematu

:
A mnie Omega Dynamic po obmacaniu na zlocie przeszła. Nawet nie potrafię dokładnie sformułowac zarzutu. :cry: Po prostu przestała mi leżeć.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-06-23, 15:36, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
No dobra, marzy mi sie jeszcze aby w najbliższych dniach zrobić sobie taki pachol skórany do wymarzonego zegarka.




Pozdro!!!
Spam
[Usunięty]
:
Ja również mam skromniutkie marzenie


:
ciniol napisał/a:
A mnie Omega Dynamic po obmacaniu na zlocie przeszła. Nawet nie potrafię dokładnie sformułowac zarzutu. :cry: Po prostu przestała mi leżeć.


Też robiłem kiedyś test nadgarstkowy i ... niestety jak dla mnie - świetnie wygląda.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
A najlepsze że na zdjęciach nadal mi się ta omega podoba. Taka mała schizka - zdjęcia tak, real nie.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Gdybym zdobył takiego:



wszystkie inne przestałyby istnieć...

:
Cytat:
Zajefajna ona jest!


E tam ...
Damska.
:P

ciniol napisał/a:
Po prostu przestała mi leżeć.


No właśnie :lol: - i dlatego u MUA leży :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2012-06-25, 16:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie dam zdjęcia tylko link na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=WMLCYpwBG4A chce chce chce

oraz

nawet nie kupiłem rekonstrukcji gdyż znikły bardzo szybko :(

Ostatnio zmieniony przez MirekArican 2012-06-26, 00:50, w całości zmieniany 1 raz
:
MirekArican, ten zegarek bratniego narodu to co to za pilot?

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Monter,
odpowiem, ponieważ, jak pisałem na poprzedniej stronie, też mi się marzy taki oryginał. :roll: To Seiko (wtedy Seikosha) japońskiego lotnictwa marynarki wojennej. Jakiś czas temi pojawiła się na bardzo krótko reedycja z mechanizmem 7S26.

trochę o tym pisali na WUS
http://forums.watchuseek....ion-100204.html

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
no to Gerlachy maja juz kolejny projekt do ogarniecia :mrgreen: Tylko moze jakis down-size, bo oryginal mial chyba 48mm

beceen | ***** ***
Maras68
[Usunięty]
:
a mi się marzy konkret zegar:
LACO-DUROWE - B-UHR












:
Maras68, ostatnio było nawet na aledrogo, cos koło 19k pln

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
Maras68
[Usunięty]
:
Znam temat-Cena zwaliła mnie z nóg :evil:

:
Nie żebym śmiał porównywać,ale powojenne Laco można za grosze kupić,a jakość bardzo przyzwoita.Żeby było na temat,mój faworyt

Nie ma jakiejś fundacji żeby spełniła moje marzenie? :wink:

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.