Dubaj - czy ktos widział, czy ktoś był
Odpowiedz do tematu

: Dubaj - czy ktos widział, czy ktoś był
Zaproszenie do zabawy w duuuużej piaskownicy dostaliśmy. Tylko nie wiem czy poza zabawą foremkami jest tam co oglądać, a właściwie czy warto tam na zakupy zegarkowe jechać.
I proszę bez porad w stylu "Gaytona z podwójną ilością diamentów w platynowo-złoto-supertytanowej kopercie na pasku z napletka 7-dniowego wielbłąda"

Bo jeśli mam tam jechać, to tylko jeśli ceny na łocze są tam przyzwoite. Bo 7 dni na plaży nie dam rady.

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
Słuchaj, jak się masz męczyć, to oddaj mi to zaproszenie, ja tam mogę pojechać zwiedzać pustynię :roll:

hrg.pl
:
Klepsydrę ? ... sporo mają materiału do odmierzania czasu ..

:
xylog, zastanawiasz się czy jechać? :shock: :shock: kurcze to jedno z moich marzeń... pakuj się i się nie zastanawiaj!

tam jest nie tylko plaża i piasek :mrgreen:

[ Dodano: 2012-08-16, 21:54 ]
pierwsze z brzegu linki:

http://myfeelingoftheworl...ria/dubaj-2011/

https://picasaweb.google.com/101912043804820417831/Dubai

:


Edit: sorry, ale naprawdę, NAPRAWDĘ nie mogłem się powstrzymać.

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2012-08-16, 22:51, w całości zmieniany 1 raz
:
PRZYWIEZ MI SAMOCHOD!!!!!11111jedenjeden :!: :!: :!:

nawet za kontener zaplace :shock:

beceen | ***** ***
:
bylem kilka razy, z cenami zegarkow nie ma szalu, ale mozna wyrwac taniej jakies seiko czy g shocka. do drozszych nie podchodzilem :)

:
bezceen, ale który? Może wolałbyś jednak wielbłąda?

Dzięki selassje to już jakiś konkret. Do droższych to i ja nie będę podchodził, ale może jakieś Seiko wypatrzę? O ile zdecyduję się na wyjazd, bo jednak tamtejsze "zabytki" mnie nie przekonują...

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
znajdz jakis souk (rynek) i tam jest duzo sklepow z zegarkami
wiekszosc to podrobki, i nawet seikacze widzialem podrabiane, ale mozna cos wyrwac
no i wszystkie maja kalendarz z nazwami dni po arabsku, co mi sie osobiście podoba :)
nie wiem kiedy jedziesz, ale ramadan sie jutro konczy, to powinno byc ok :)

:
Kiedy to jeszcze nie wiem, na razie sprawdzam mozliwości. Poza tym teraz to tam ukrop z 50+C. Pewnie trzeba będzie poczekac do listopada, aż się pogoda poprawi :mrgreen:

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
no, hehehe w listopadzie spadnie do moze 30 :)

:
Nie byłem.. a na Twoim miejscu krzaniłbym zegary i jechał po prostu zobaczyć co i jak... nawet w 50 stopni w cieniu.

:
Kumotrzy dobrze piszą :wink:
Z czystej ciekawosci warto zobaczyc kraj, który w upodobaniu do posiadania wszystkiego NAJ przewyższył nawet USA :razz:

:
Od lutego chyba ma latać Emirates z Wawy. Więc chyba warto poczekać, kasy na te Seikacze nazbierać.
A co do oglądania różnych "naj" to chyba jednak wolę tradycyjne zabytki. A jest jeszcze parę których nie widziałem...

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
Paru pilotów mieszkało w Dubaju (tak dokładniej, to Europejczycy itp mieszkają obok w Sharjah - inny emirat z niższymi cenami). Ponoć daje się żyć, ale tylko z samochodem, bo wszędzie daleko. Do oglądania jest kilka starych centrów typowo arabskich, nawet bazary są, tylko niełatwo do nich trafić.

Gb.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2012-08-18, 12:53, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.