Rozważania o forumowcu 2013
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Cezar napisał/a:
Czy ten gąszcz wenszów jest nieunikniony ?
Demokratycznie pytam


Kurcze melepecimy i boje się że jak nie przestaniemy to ONI dowala jeszcze wiecej wenszów :P
Santino napisał/a:
A nie jest?

Oczywiście demokratycznie


tylo żeby koniec końców nie wyszedł jakiś hamerykański Bizon czy inna rogacizna :P

:
Ja jestem ciekaw jak by wyglądała demokracja, gdyby projekt nie pasował adminom :D cool

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Przypomnij sobie, lobby przy bordowej foce poległo :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
Przypomnij sobie, lobby przy bordowej foce poległo :)

Ano niestety... :-(

I już nie narzekajcie na tą demokrację.
Ja wiem, że to nie jest system doskonały, ale lepszego nie wymyślono ;-)

:
Ja to jednak byłbym za połączeniem ecru z brązem. :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
nick555 napisał/a:
Przypomnij sobie, lobby przy bordowej foce poległo :)

I dobrze bo by wyglądała jak dupa zza krzaka :))

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Podoba mi się koperta i nawet te wensze mogą być... jednak nie jestem pewien koloru...
Z załozenia nosiłbym do pracy... a tam wg standardów mogę mieć koszulę białą, błękitną lub ecru... Jak się pewnie domyślacie najczęściej mam błękitną :D
Więc nie wiem czy to bordo do końca mnie satysfakcjonuje hmmm

World Wide Watches
:
pasti napisał/a:
Podoba mi się koperta i nawet te wensze mogą być... jednak nie jestem pewien koloru...
Z załozenia nosiłbym do pracy... a tam wg standardów mogę mieć koszulę białą, błękitną lub ecru... J


Czyli budyniowe wensze jak znalazł ;)

:
pasti napisał/a:
nie jestem pewien koloru...


+100 pifko

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Zrobiłem w "paincie" budyniowe subtarcze, ale coś ze wskazówkami trzeba zrobic


Wskazówki zz luma "vintage"- nie podoba mi się

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
Zrobiłem w "paincie"


Mój człowiek. pifko :))

Apa13 napisał/a:
budyniowe subtarcze


Słuszna jest ona, ta koncepcja, aczkolwiek jak się nie wymyśli czegoś ze wskazówkami, to jednak projekt Damiana lepsiejszy.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, moze dac jakies polerowane, bez lumy,albo cienkim paskiem lumy

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
Zrobiłem w "paincie" budyniowe subtarcze


Za ciemny budyń Imo, i zostawiłbym zewnętrzny ring jednak na biało/srebrno - wtedy wskazówki powinny bardziej konweniować ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Apa. To ma być odskocznia od wesołych zegarków. To, w zamyśle w 2013 roku, ma być taka niemal garnitura z lat 70-tych w chrono, bardziej utrzymana w stonowanych kolorach TAGa, niż wariacjach Seiko. Apa, szacun za pracę, ale IMO to nie ma jakiegokolwiek związku z kopertą, itd. Koperta to łączenie szczotkowanych i polerowanych krawędzi w stali plus w zamyśle autora pasujące do tego obwódki totalizatorów. Największym bajerem - i w myśl koncepcji w zasadzie jedynym - w tym projekcie miał być bordowy kolor tarczy, reszta miała być minimalnie udziwniona. Koronka miała być jeszcze bardziej kanciasta, ale ze względu na operowanie nią nieco złagodzono.
Panowie, to nie jest friki, spiki, lejzi FOKA. to ma być coś jak Monza, Monaco (te prawdziwe z lat 70-tych), w którym bordowy kolor tarczy już jest ekstrawagancją.
Zresztą. Nie ma nic niewłaściwego w zapodowaniu pomysłów, sugestiach, poprawkach, etc. Ostatecznie i tak do właściwych poprawek, wzorem FOKI, zaprosimy Osoby zainteresowane zakupem, a więc po wpłacie pierwszej raty.
Także bawmy się cool

Ostatnio zmieniony przez Dominik 2013-01-12, 01:06, w całości zmieniany 1 raz
hrg.pl
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.