Rozważania o forumowcu 2013
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Dominik, w pełni się z Toba zgadzam.
Koronka nie bedzie zakręcana??
jesli ne ito czy dałoby sie zmienić jej kształt na taki aby nie wystawała z zarysu koperty?

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
O ile pamiętam - nie zakręcana.
Co do koronki - muszą się wypowiedzieć Damian i chłopaki z GG, czy ten render zakłada już realne usadowienie koronki w kopercie, czy też jest jakiś margines na poprawki.

hrg.pl
:
Szkoda ze szklo nie jest w ksztalcie koperty... Okragle psuje efekt moim zdaniem...

:
Jest moc , jest moc.

Na be : koronka wygląda jak zwykła nakrętka na śrubkę ,

może zamiast 00 lepiej 60 ? (sam nie wiem) ,

na renderze uszy wyglądają na bardzo krótkie .

Jak by zamiast cw 2013 była pełna data to bym się rozpłynął - tak wiem nie będzie bo mechanizm nie ma - ale pomarzyć można :))

Fajnie jak by G.Gerlach i CW 2013 były nakładane metalowe a nie drukowane na tarczy.

Wskazówki ciut za masywne.

Koniec melepecenia ;)

:
dtox napisał/a:
Szkoda ze szklo nie jest w ksztalcie koperty... Okragle psuje efekt moim zdaniem...


Musimy szukać kompromisów. Nie jesteśmy w stanie zmieścić się w rozsądnych pieniądzach przy szkle nie okrągłym.

hrg.pl
:
Dominik napisał/a:
dtox napisał/a:
Szkoda ze szklo nie jest w ksztalcie koperty... Okragle psuje efekt moim zdaniem...


Musimy szukać kompromisów. Nie jesteśmy w stanie zmieścić się w rozsądnych pieniądzach przy szkle nie okrągłym.


Może warto zrobić ankietę z renderem w okrągłym szkle i renderem szło kostka + cena jaką trzeba by dopłacić za szkło kostka a nuż się melepetom tak spodoba , że będą chętni dopłacić?

:
aureatez napisał/a:
koronka wygląda jak zwykła nakrętka na śrubkę


+1. Industrialna kanciastość koronki nie pasuje do wyobleń na tarczy i kopercie...

aureatez napisał/a:
Wskazówki ciut za masywne


Po namyśle może zwęziłbym tylko godzinową u spodu.

Zewnętrzny ring trochę nikry i pustawy - przesunięcie tam podziałki sekundowej i lekkie poszerzenie ringu pozwoliłoby to poprawić... i jednocześnie rozwiązać problem z wężem.

P.S. Z tym wężem to, patrząc z boku, na tarczy jest narysowany jakiś Bzyk Brzęczymucha w wielkich okularach. A ja nie chciałbym, żeby po forumowym Żubrze chodziły muchy...

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Michał napisał/a:
ale weźcie pod uwagę ankietę z budżetem.


No w końcu ktoś to napisał pifko , chłopców porwała fantazja z lekka facepalm :)) ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Abstrahując już od zakładanego budżetu (który imo nie pozwala nam na taki projekt ;) ) może fajnie by było gdyby wskazówka minutowa i godzinowa miały trochę szerszą obwódkę i polerowaną jak ten rant na kopercie.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Tez jestem za usunięciem środkowego węża! Kolor tarczek mi zwisa ale faktycznie beż byłby raczej ok. Wskazówki rzeczywiście nieco zbyt łopatowate.
Poza tym: malina!

Skate or die!
:
Bez sensu wprowadzać na tarczę trzeci kolor!

:
Santino, my rozmawiamy, czy słuchamy :złośliwiec:

:
Słuchamy - demokratyczne podejście przy forumowcach się średnio sprawdza, niech decydują Ci mający pojęcie o projektowaniu, kosztach i produkcji :popcorn: :popcorn:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Słuchamy

:
Cezar napisał/a:
Santino, my rozmawiamy, czy słuchamy :złośliwiec:


Czareczku, a ty pytasz czy stwierdzasz :?: hmmm :))

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.