Naklejki na samochody edycja 3
Odpowiedz do tematu

:
Nakleiłem se naklejkę na samochód i kurna nagle cała moja firma zaczęła się interesować co to takiego. I weź tu tłumacz neptykom... ;) :twisted:

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
A ja jeszcze nie :oops:
Nie miałem czasu. Ale może jutro :)

:
a ja tak za 2-3 dni nakleję :twisted:

:
kwater napisał/a:
Nakleiłem se naklejkę na samochód i kurna nagle cała moja firma zaczęła się interesować co to takiego. I weź tu tłumacz neptykom... ;) :twisted:


Powiedź że to dają w gratisie jak się wybierze opcję "zniżka" w miejscwej agencji.
Powiedż to tylko kolegom :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tylko jakiej agencji? Bo u nas to najwyżej agencje ochrony ;-)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Ja pingolę trzeci świat, normalnie trzeci świat w środku Europy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Raczej "czarna" rzeczywistość ;-)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
No to i mi się wreszcie udało nakleić. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Panowie, a jak z wytrzymałością tychże naklejek na niekorzystne warunki atmosferyczne, lub mycie samochodu?

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-08-21, 23:23, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Do zmiany auta wystarczy...
Trzeba było wziąć kilka...naście :razz:

:
Zmieniam dopiero w lipcu 2013. :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
To wytrzyma...
:mrgreen:

:
Ja swoja mam od pazdziernika , myje auto na myjni recznej i jest git , wszystkie detale na swoim miejscu

:
Mycie mechaniczne na stacji z muszelką wytrzymuje bez problemu ;)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Jakby komuś kilka zbędnych zalegało to ja chętnie.

:
Cóś powinienem mnieć :)
Pisz....

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.