Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
na rakutenie chyba tylko. Przynajmniej jak szukalem z 2 tygodnie temu, to nigdzie nie bylo indziej

beceen | ***** ***
maciek
[Usunięty]
:
beceen napisał/a:
na rakutenie chyba tylko. Przynajmniej jak szukalem z 2 tygodnie temu, to nigdzie nie bylo indziej


na rakutenie chyba już też dawno nie ma, ten model został zastąpiony kolejnym, z pomarańczową wskazówką, nie pamiętam symbolu.

:
Zodiak,nasz,słowiański

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran, ładny Zodiaczek

:
Buran
po pierwsze gratulacje,
po drugie spoglądając na Kumotrowe zdjęcie, wskzówka godzinowa ma ciut inny odcień niż minutowa i sekundnik. Akurat teraz mam na ręku Dukata i stwierdziłem u mojego dokładnie to samo.. Czyli tak powinno być, bo w fabryce brali wskazówki, jakie akurat byli na stanie czy też może coś było szachrowane? Ktoś ma jakąś teorię?

Ostatnio zmieniony przez Wintergreen 2012-06-04, 12:49, w całości zmieniany 1 raz
Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
poli123
[Usunięty]
:
Wiem nuuuda :)
Ale to absolutny must have tej wiosny właśnie przybył :D



Uploaded with ImageShack.us

:
poli123 napisał/a:
Wiem nuuuda :)

Jaka tam nuda, macałem w Zgierzu, fajny zegarek :smile:
Niech się nosi.

poli123
[Usunięty]
:
Już wskoczył na nadgarstek :) , choć w oczekiwaniu na zmianę pacha :D

:
Wintergreen napisał/a:
Buran
po pierwsze gratulacje,
po drugie spoglądając na Kumotrowe zdjęcie, wskzówka godzinowa ma ciut inny odcień niż minutowa i sekundnik. Akurat teraz mam na ręku Dukata i stwierdziłem u mojego dokładnie to samo.. Czyli tak powinno być, bo w fabryce brali wskazówki, jakie akurat byli na stanie czy też może coś było szachrowane? Ktoś ma jakąś teorię?

Mają ciut inne krzywizny i inaczej światło odbijają,przynajmniej ja tak to widzę.TUTAJ ciekawostka,tylko szczęki nie zgubcie :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez buran 2012-06-04, 13:17, w całości zmieniany 1 raz
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Fakt totalny opad szczęki :shock:

:
maciek, - a ty coś nie mówiłeś, że ograniczasz się do 3 zegarków :twisted: :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
Słoniu napisał/a:
maciek, - a ty coś nie mówiłeś, że ograniczasz się do 3 zegarków :twisted: :mrgreen:


pod koniec roku c'nie.... :mrgreen:

:
Taki oto nowy zegarek

:
Rudolf, faaajny :)
Wrzuć jak możesz bliższe zdjęcie

Ostatnio zmieniony przez Apa13 2012-06-04, 18:28, w całości zmieniany 1 raz
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
A proszę

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.