Seiko SKX007
Odpowiedz do tematu

:
Na alledrogo ustrzeliłem taniej niż na kizi :D

:
kuba-hxc napisał:
Na alledrogo ustrzeliłem taniej niż na kizi :D


Chyba kojaze ktory tez sie zastanawialem , ale potem zapomnialem :)

Tradycyjnie nie sie dobrze nosi

:
Z paskiem parcianym i bransoletą były takie niewyraźne zdjęcia na aukcji :lol: A nosić to się będzie musi :lol:

:
Ten ... chyba wiecej nie bylo :)

Blaz
[Usunięty]
:
Ja się nawet nad nim zastanawiałem i facet mi opuścił do 340 zł z wysyłką, ale jednak odeszła mi (może tylko na jakiś czas) ochota do seikowych diverów. :wink:

:
Arek napisał:
od Cepeena kupiłeś??


Od Cepeena to ja kupiłem. :D

:
To wrzucaj fotki i się chwal :D Ja może dzisiaj wrzucę jak mi się uda, a jak nie to jutro już bankowo :D

:
Wrzucam zdjęcia zakupionego Seiko, starałem się zrobic zdjęcia które wiernie oddadzą stan zegarka:




























:
Ladny.

Sam chce takiego.

Gratuluje.

:
Też uważam, że ładny i też chcę takiego samego :wink:

:
...a co ten "DIVER 'S 200m" ma taki jakoś dziwny kolor

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-02-21, 11:29, w całości zmieniany 1 raz
:
Kolor jasny pomarańczowy też się zastanawiałem czemu tak, a nie czerwony, ale widziałem jakieś zdjęcie z takim kolorem i się uspokoiłem :wink: Więc chyba wszystko w porządku jest :)

:
kolor napisu powinien byc pomaranczowy , chyba ci aparat przeklamuje bo jest taki jakis sraczkowaty na fotce.

Bardzo fajny zegarek

:
No właśnie kolor tego napisu jest taki jasny pomarańczowy, nie taki jaki jest na wcześniejszych zdjęciach.

:
kuba-hxc napisał/a:
No właśnie kolor tego napisu jest taki jasny pomarańczowy, nie taki jaki jest na wcześniejszych zdjęciach.


...no ja takiego koloru to jeszcze nie widziałem, ale ja mało widziałem. Stare nurasy Seiko mają podobny kolor, ale to może być wynik wyblaknięcia.

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-02-21, 11:24, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.