Seiko SKX007
Odpowiedz do tematu

:
Aż tak źle nie jest :wink:

Ale jakiś czas temu opier... swojego brata, poważny pan derektor, a nosi gówn... kwarca.

:
Aby nam główny aktor tego wątku nie uciekł - fota ku pamięci..

..tym razem klimat blue...







lepiej?:wink:




----------
Poprawiłem zdjęcie - Maxio

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-04-08, 13:31, w całości zmieniany 1 raz
:
...usuń źródło światła i będzie miód malina (strasznie odwraca uwagę)

:
choroba, a mój skx coś ostatnio mały zaczął mi się wydawać..

a pomyśleć, że monster jest naprawdę minimalnie większy a na nadgarstku sprawia wrażenie potężnego..

ciekawe jak odczucia ze spirita na 19 cm nadgarstku...

Peterfisz
[Usunięty]
:
Bohater tematu trafił od Kuby, na mój nadgarstek



:D

:
...i bardzo słusznie, zegarek wszak zacny jest

:
Peter masz świetny zegarek i kurde żałuje sprzedaży :wink: Nie chcesz go sprzedać może :?: :D

:
Sprzedales to teraz nie zaluj :) , niemalo SKXow wedruje z raczek do raczek .. napewno nabedziesz jakiegos .. kiedys

:
Żałowałem przy pakowanie i na poczcie też żałowałem i mi nie przechodzi :wink: A teraz poluje i mam nadzieje, że za jakiś czas go tutaj pokaże :)

Peterfisz
[Usunięty]
:
kuba-hxc napisał:
Peter masz świetny zegarek i kurde żałuje sprzedaży :wink: Nie chcesz go sprzedać może :?: :D
Jak będę sprzedawał to masz pierwszeństwo :D , ale na to się nie zanosi. Niedawno był SKX na bazarku Kmziz i sprzedał się błyskawicznie.

Peterfisz
[Usunięty]
:
To jeszcze zdjęcie porównawcze SKX007 z Seiko 5 Sport,który teraz musi walczyć o mój nadgarstek :D




:
Jak wszedłem na bazar to już był zarezerwowany i po zawodach. Poluje cały czas. A Tobie niech się dobrze nosi trafił w dobre ręce :)

:
Zdjęcie porównawcze z 5 pokazuje jak dużo brakuje jej do doskonałości

:
Ustrzeliłem SKX`a :D :lol: Mam nadzieje, że najpóźniej we wtorek przyjdzie i poprawi mi humor :D

Arek
[Usunięty]
:
od Cepeena kupiłeś??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.