Budżet na forumowca 2013
Odpowiedz do tematu

: Budżet na forumowca 2013
Z powodu braku chwilowo na forum Dominika pozwoliłem sobie założyć pierwszą ankietę dotyczącą budżetu jaki jesteśmy w stanie wydać na przyszłoroczny zegarek. Uważam, że skok co 200zł umożliwia nam sensowny podział i ograniczenie ilości pozycji ankiety. Do tego trzeba mieć świadomość, że ciekawego projektu nie wykonamy poniżej 500/600 zł. Pamiętajmy, że prawdopodobnie płatności będzie się dało podzielić na raty,

Ostatnio zmieniony przez Santino 2012-11-06, 12:40, w całości zmieniany 4 razy
:
głos wysłany
widzę że zgodnie z opinią większości

Segoy
:
I ja zagłosowałem :))

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
Głos wysłany i ode mnie.

:
ja również

:
i ja :popcorn:

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Zagłosowałem... chociaż w zasadzie jestem zaspokojony zegarkowo. Prawie.

Pozdrawiam
Eryk

:
Done

:
Zagłosowałem (to dopiero spam, pisać pod ankieta,że się wzielo udzial..)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
Zagłosowałem (to dopiero spam, pisać pod ankieta,że się wzielo udzial..)

podzielam w pełni twoje obiekcje ale też zagłosowałem i przyspamowałem ;)

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-11-02, 22:14, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Uuu, ktoś nawet podziela moje zdanie, że powinno być ponad 1,2 K cool Ja uważam, że jak się bawić to się bawić...tymbardziej, że płacone będzie w kilku transzach w przyszłym roku ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Oddałem głos... ale moim zdaniem to powinna być ankieta z wielowyborem.

Za garniturę nie chciałbym dać więcej niż 800 pln ... za chrono, naprawdę cienkiego i fajnego jednowskazówkowca mogę dać nawet ponad 1.2k (dlatego zaznaczyłem tą opcję).

:
Moim zdaniem najpierw powinniśmy zrobić ogólny wybór zegarka, jaki chcemy robić na 2013, a dopiero potem ustalać ramy budżetowe. Argumentacja - jak wyżej kolegi Violence,

hrg.pl
:
Dominik, sugerowałem się wypowiedzią Alamo z wątku o forumowcu 2013.Moim zdaniem warto wiedzieć ile chcemy zapłacić i w jakim budżecie się poruszamy. Może się okazać, np. że nie będziemy mieli chętnych na chrono w budżecie 1200zł.

:
Dominik, Słoniu ma rację - co z tego że wybierzemy zajebongo chrono nurka z zaginarką czasoprzestrzeni - skoro nikt za to nie zapłaci potem ?
Ustalmy budżet - potem będziemy sprawdzać co w nim możemy wykombiniować.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.