OTAGO
Odpowiedz do tematu

:
To ja chętnie dwie przytulę i skrobnę reckę :mrgreen: :twisted:

:
Słoniu napisał/a:
To ja chętnie dwie przytulę i skrobnę reckę :mrgreen: :twisted:


ΣSię kufa znalazł... Pisarz. :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Svedos, grafitowa zapowiada się świetnie :D Na rysunku tak "rasowo" wygląda!

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Chyba zrobię małą wiaderkową wyprzedaż, a zacznę kupować kolejne Gerlachy...
... i zostanę "jednofirmowcem" ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Rozmyślam nad M-forcem, ale Otago ma bardzo poważne szanse na wyparcie go z listy :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Segoy, będzie remis 3:3 :mrgreen:

:
Svedos, ALAMO jakie kwestie zadecydowały o wyborze drugiej wersji w graficie, a nie w innym, bardziej żywym kolorze?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Też się zastanawiałem nad jakimś żywszym kolorem - czyt. niebieskim. Wcześniej wydawało mi się to troche bez sensu - Foka była niebieska. Piszę była bo na tych najnowszych prezentacjach kolor lekko wpada w granat, fiolet. A gfyby tak zamiast grafitu był jasnoniebieski połączony z czarnym? Takie luźne skojarzenia...

:
:shock:
Świetny!
Obydwa świetne...

Ja nigdy nie błądzę - mogę się co najwyżej zataczać
- Gburp.
:
Michał G. napisał/a:
Svedos, ALAMO jakie kwestie zadecydowały o wyborze drugiej wersji w graficie, a nie w innym, bardziej żywym kolorze?


Bo mam takich dużo, a grafitowych mam mało :mrgreen:

:
Jak już wcześniej wspominałem - przypuszczam, że to kwestia uniwersalności. Otago finansowane jest w całości przez "Gerlachów" więc oni ponoszą ryzyko jeśli się nie sprzeda - stąd uniwersalny kolor jakim jest grafit - z żywymi kolorami jest ten problem, że niektórym się podobają, a inny czegoś takiego nie założy.

Jednak to tylko moja teoria i mogę się mylić.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
ALAMO, EDC jest podobne kolorystycznie do grafitowego Otago...

:
Po pierwsze to jak pisze winter Foka jest niebieska, po drugie nie wszyscy lubią zegarki w "odważnych" kolorach i właśnie dla niech jest przeznaczony model czarno grafitowy.

:
winter napisał/a:
ALAMO, EDC jest podobne kolorystycznie do grafitowego Otago...


No tak - przecież mówiłem że mam takich mało ;-)

:
Svedos, niebieski posiada wiele twarzy :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.