"Modowanie" Dzika
Odpowiedz do tematu

:
To do koperty, do werków mam dwa chińskie, bardziej pasuje. :lol:

:
No wszystko gorzej od oryginalu chyba jednak, ale fajnie, ze Ci sie chcialo pobawic. Dzik to jednak najlepiej w oryginale smakuje i na czarnym nato z czerwonym paskiem ;)

Jedyne co bym zmodowal to szklo na takie z porzadnym AR - ciekawe czy da sie detalicznie zamowic albo znalezc taki konkretnie wymiar w ludzkich pieniadzach.?

Pozdr
s

Ostatnio zmieniony przez strix 2012-05-18, 22:37, w całości zmieniany 1 raz
maciek
[Usunięty]
:
jaro, Twoja wersja imo lepsiejsza, te uszy mi nie podchodzą. :wink:

:
Zawziąłem się na tą bransoletę, mam gdzieś w 80% zrobione adaptery w ciut innej wersji, gdy skończę to zapodam zdjęcia to się pośmiejecie.
P.S. Nie chcielibyście słyszeć łaciny jaka się sypała, gdy w jednym z nich złamało się wiertło w ostatnim otworze i to tak, że nie było możliwości go wyjąć. dobre dwie godziny roboty poszły w pi...du.

[ Dodano: 2012-05-21, 18:36 ]
No i nareszcie skończone









:
Mnie uszy nie przeszkadzają, ale ciekawie wygląda, choć taki golas trochę wyszedł, mając w pamięci oryginał. Na bransolecie mu chyba lepiej niż na pasku. A nie wypadnie ona aby ta bransa podczas noszenia, jak pisał Kaido?

:
Spoko, spoko, sam sobie dałem gwarancję, a to zobowiązuje. :grin:

:
Majsterkowicze uber alles czy jakoś tak. :mrgreen: fajna inicjatywa.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
jaro19591, fajnie, niezły artysta jesteś :grin:

:
Co do gwarancji to Jaro miał moją ustną zgodę :mrgreen:

:
Mi się podoba.

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.