Manual ST25 4 G.GERLACH
Odpowiedz do tematu

:
A może z innej paki:
"Osculati"

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Ale nazawa już jest:D

Pozdro!!!
:
Czarny Bez?

Gb.

:
Jacek. napisał/a:
Czarny Bez?

Gb.

To chyba własnie skrót od "Czarny Bez Nazwy" :roll:

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
GG Death Star calibre 1 :twisted:

_
work in progress
emster
[Usunięty]
:
Death Star to może nie, nie dość że fikcyjne, to jeszcze zniszczone zanim nabrały rozmachu :mrgreen:

:
Małe uzupełnienie :mrgreen: z postępu prac, wersja z czernionymi płytami to wczesna "beta" :wink:










Ostatnio zmieniony przez Svedos 2012-06-05, 11:24, w całości zmieniany 1 raz
:
Szczerze mówiąc mam ciągle mieszane uczucia... Tzn sama koncepcja czarnych płyt mi się baaardzo podoba, ale na tych zdjęciach wygląda to trochę jak czarny marker (zwłaszcza przez czerwień kamieni, marker też miewa takie czerwone naloty). Nie wiem czy dobrze ubrałem w słowa to co chciałem powiedzieć;p Z resztą to może trochę wina zdjęć lub światła :razz: A gdyby płyty wypiaskować, a potem poczernić? Czekam na dalsze efekty Waszej pracy z zaciekawieniem :mrgreen:

:
suchotnik7, dlatego napisałem że to wersja "beta" , Mistrz Kaido nie jest do końca zadowolony ze swojego dzieła.

:
Tyle że na żywo to czarne wygląda niebo lepiej.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Byłem, nie czytałem i nie widziałem. I nie rozumiem jak się to mogło stać :mad:

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
Z czernienia jestem jak najbardziej zadowolony, gdzie efekt lstrzanej czarnej rostopionej czekolady był piękny. Aż nie mogłęm się napatrzeć jak wielu przed tym jak oficjalnie pojawił on się na zlocie. Z tego co widzę to:

Murzyn jest opalcowany że szkoda gadać :( , a opalcowania niestety sa już cieżko ścigalne i tak to teraz się właśnie prezentuje. Kto go palcował w Zgierzu ten dobrze wie.Jedynie z czego nie byłem zadowolony to polerka mostka przekładni chodu(widoczne delikatne rysy). Piaskować nic nie trzeba, do efektów mat jest odpowiednia mikstura. Podobnie do czerwienienia jak i niebieszczenia mosiądzu.

P.S. Czy Ktoś zna jakiegoś Mistrza Kaido? :mrgreen: Pytam, bo muszę z nim pogadać :mrgreen:

P.S MIstrzu Svedos świetne zdjęcia pomimo że murzyn jest tak spalcowany.

Ostatnio zmieniony przez kaido2 2012-06-05, 16:09, w całości zmieniany 2 razy
Pozdro!!!
:
Wersja probna beta - czyli (c)h'beta :razz: :razz: :idea:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2012-06-05, 16:33, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Blaz
[Usunięty]
:
Werk z nie wszystkimi czarnymi częściami jest rzeczywiście bardziej intrygujący niż all black.

:
I ja z onym Mistrzem Kaido miałem o tym czernieniu pogadać...
A nic nie pogadałem, bo się zaczytałem :-(

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.