MUDMAN GW-9000A 1C
Odpowiedz do tematu

trasek
[Usunięty]
: mój nowy mudman
mój nowy ,ale zegarek zakupiony jako używany :) założyłem temat w dziale PODRÓBKA na temat g-9000, po pozytywnych opiniach postanowiłem go zakupić. Dzis przyszła paczka z G -stan określę na idealny:) mimo iz zegarek był używany to jak nowy. Jedyny mankament -cieżko chodzące przyciski, ale z tym niestety chyba nic nie zrobie. Jeżeli ktos czytał mój post o tym zegarku to wie ,iż był on bez papierów, i wlasnie dlatego zakładam ten temat -czy ma ktos instrukcje pl do mudmana? wiem,że obsluga banalnie prosta ale mimo wszystko chcialbym sie zapoznać z tym co jest napisane. Moze jakiś link do stronki gdzie mozna takie coś sciągnąć ? pozdrawiam! :)

:
polskie instrukcje drukuje Zibi możesz iść i prosić ... ale mogą nie dać .
po angielsku jest dostępna w necie.

Blaz
[Usunięty]
:
Zibi nie da i z całokształtu niejakiego Netrunnera można sądzić, że jeszcze sądem zagrozi. :mrgreen:

Gdzieś mi się obiło o uszy, że jest serwer z polskimi instrukcjami i nie od Zibi, ale nie znam szczegółów.

Lubek
[Usunięty]
:
http://world.casio.com/wat/download/en/manual/

Proszę bardzo.

:
Cytat:
Zibi nie da i z całokształtu niejakiego Netrunnera można sądzić, że jeszcze sądem zagrozi.


Hehe, widzę że polityka Netrunnera dotarła nawet tutaj :lol:
Co do instrukcji to na polską nie licz, musisz sobie poradzić z angielską ;)

trasek
[Usunięty]
:
jakoś sobie poradziłem z angielska. sporo w sieci szukałem -i nawet znalazłem link zeskanowanej polskiej instrukcji ale niestety był wygaśniemy(wygasły) :/ tak jak piszecie -pozostaje sobie radzić z angielska. PS. normalne to aby klawisze tak ciężko chodziły ? trzeba sporo siły użyć aby byl rezultat .

:
Tak ciężko chodzą bo są dobrze zabezpieczone przed wodą i pyłem , błotem .
To jeden z nielicznych modeli gdzie można wciskać przyciski pod wodą

Blaz
[Usunięty]
:
Ranger napisał/a:
Cytat:
Zibi nie da i z całokształtu niejakiego Netrunnera można sądzić, że jeszcze sądem zagrozi.


Hehe, widzę że polityka Netrunnera dotarła nawet tutaj :lol:


Netrunner to klasyka. Obok Poczty Polskiej, PKP i TPSA. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:

Netrunner to klasyka. Obok Poczty Polskiej, PKP i TPSA. :mrgreen:


Panowie, sorry ale nie szukajcie znów "zaczepki" :roll: :???:

Blaz
[Usunięty]
:
W sensie? :shock: :lol:

:
Tak wiele "tematów" z takiego "wstępu" zmieniało się w "bzdurne dyskusje" :???:
Jest jak jest i raczej nikt z nas tego nie zmieni :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Off-top to znak szczególny naszego forum. :mrgreen:

Konkluzja jest taka, że polskie instrukcje do G-shocków zeszły do podziemia i tam ich należy szukać. Albo posiłkować się w pełni dostępnymi instrukcjami po angielsku. :grin:

:
Blaz napisał/a:
Off-top to znak szczególny naszego forum. :mrgreen:


I tego się trzymajmy :wink:

trasek
[Usunięty]
:
mówicie, iż polskie instrukcje zeszły do podziemia, a może warto stworzyć na forum temat z polskimi instrukcjami do zegarków ?kto by chciał mógł zeskanować i wrzucić na forum. Taki ,możne głupi pomysł ale na pewno grono osób odwiedzających sie poszerzy

:
Trasek:PW (-;

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.