Nowy (?) Pulsar
Odpowiedz do tematu

: Nowy (?) Pulsar
Kumotrzy, wstąpiłem dziś podczas zakupów małżowinki do TT (bez nadziei na wypatrzenie czegoś ciekawego) i się mile zaskoczyłem. Zauważyłem dwa nowe modele Pulsara:

PU7005X1


PU7007X1


Mineralne szkiełko :???: , dekiel z oknem, w środku automat z dokręcaniem NH38. Winszują sobie za to 849 PLN, w necie znalazłem na szybko około 100 PLN taniej (w UK z przesyłką za free).

Muszę przyznać, że po nieudanym eksperymencie z dziurbilionem TAO odpuściłem sobie wszelkie dziury, to jednak ten zegarek na żywo sprawia świetne wrażenie. Spójny stylistycznie, bardzo dobrze wykonany (jakość SEIKO), stonowany, niemal idealny jako 'dress watch'.

Pytanie: co jest warty ten werk, bo w sieci niewiele na ten temat znalazłem i czy ktoś może widział go gdzieś taniej? Bo nie mogę go jakoś wyrzucić z głowy... :cool:

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
Nie taki nowy jest już od paru lat w ofercie .. mnie dziura w tarczy nie pasi .

:
Japońskie , :mrgreen: takiese

:
A co to jest to NH38? Dobre toto, czy też takiese :?:

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
TMI NH38 wygląda na odpowiednik SEIKO 4R38. Szczegóły techniczne tutaj http://www.timemodule.com/sii/pdf/nh38a_SS.pdf

Ostatnio zmieniony przez mnihu 2012-05-10, 10:07, w całości zmieniany 1 raz
„Nie, to nasz dyrektor. On tak codziennie, rano i przed południem. Objeżdża biuro. – Ale ten hałas...na czym on jeździ? - Na wrotkach, żeby prędzej. W ten sposób zyskuje 26 i pół minuty dziennie.”
: Re: Nowy (?) Pulsar
Model "Blizna po matce" :wink:

s

maciek
[Usunięty]
:
A takie widzieli? ;)


PT3273:




PT3271:


IMO bardzo fajne, w Europie chyba jeszcze niedostępne, w Stanach po około 120$.

Ostatnio zmieniony przez maciek 2013-08-06, 07:33, w całości zmieniany 1 raz
:
mysle, ze na tych zdjęciach sporo traci, bo tarcza wyglada na mocno pokombinowana ;)
fajne, ale szukam jakiegos sportowego chrono z mala sekunda, a tu wszedzie pakuja centralna.

beceen | ***** ***
maciek
[Usunięty]
:
beceen napisał/a:
mysle, ze na tych zdjęciach sporo traci, bo tarcza wyglada na mocno pokombinowana ;)
fajne, ale szukam jakiegos sportowego chrono z mala sekunda, a tu wszedzie pakuja centralna.


Przecież ta duża to jest sekunda od chrono... ;)

:
pewien jestes? wg mnie chrono to ta na lewej subtarczy.

beceen | ***** ***
maciek
[Usunięty]
:
beceen napisał/a:
pewien jestes? wg mnie chrono to ta na lewej subtarczy.


W każdym pulsarze, którego miałem, duża była od chrono. A to pewnie ten sam mechanizm... hmmm

:
maciek napisał/a:
beceen napisał/a:
pewien jestes? wg mnie chrono to ta na lewej subtarczy.


W każdym pulsarze, którego miałem, duża była od chrono. A to pewnie ten sam mechanizm... hmmm


Fajny ten Pulsar i maciek myślę, że ma rację :)

:
Tylko dlaczego to kwarc :głową w mur:

maciek
[Usunięty]
:
Słoniu napisał/a:
Tylko dlaczego to kwarc :głową w mur:


facepalm facepalm

:
maciek napisał/a:
Słoniu napisał/a:
Tylko dlaczego to kwarc :głową w mur:


facepalm facepalm


Ale że co :)) Podobają mi się ale wolę jednak mechaniki :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.