BATORY
Odpowiedz do tematu

:
Svedos napisał/a:
w tym przypadku trudne będzie utrzymanie WR 100

Może głupie pytanie, ale zielony jestem jak szczypiorek jeśli chodzi o sprawy konstrukcyjne. W jaki sposób dodanie daty wpływa na WR? Problem z uszczelnieniem koronki?

:
Szybka zmiana daty jest ustawiana dodatkowym przyciskiem umiejscowionym w kopercie na godzinie 10 ( nie ma go na rysunku)

:
Jest moc :smile:

_
work in progress
:
Sylwek - nie doczytałem o tym barwieniu termicznym :oops: O wszystkim chłopcy pomyśleliście ;)

Ale jak to będzie z mechanizmem i umiejscowieniem sekundnika w wersji bez daty - w D303 ST25 po waszych modyfikacjach będzie ręcznie nakręcany, ale ma centralną sekundę. Tutaj jest mała sekunda czyli jakaś kolejna partia modyfikowanych mechanizmów się kroi? Rozumiem, że bierzecie w tym przypadku również ST25, ale z innym umiejscowieniem sekundy, jak w Parnisie Forumowcu? Jestem pod wrażeniem!

:
Bosski - wersja bez daty wygląda świetnie!

Boję się o fundusze! na jesieni jeszcze dzieciakom wyprawkę do szkoły trzeba będzie sprawić...

...powinien być prosty jak zegarek Świat...
:
Bibliotek@rz, jest dokładnie tak jak mówisz w tym przypadku jest to ST 2526 ale na tapecie mamy już wersję na bogato czyli bigdata i fazy księżyca ST2528, z tym że to w nieco innym modelu.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2012-05-09, 13:00, w całości zmieniany 1 raz
:
Svedos, a czy moge poprosic o odp na moje pytanie ze strony wczesniej? Bo chyba gdzies zginela w natloku szpamu :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G., to jeszcze nie jest ustalone.

:
Na twoje pytanie nie ma jeszcze odpowiedzi.
Zegarek będzie droższy niż 303, ponieważ ma droższy mechanizm bazowy. O ile ? Nie wiem, niewiele. Limitki też nie znamy - caly czas nad tym myślimy. zegarek ma potencjał na ciągłą sprzedaż moim zdaniem, ale z drugiej strony limitki jednak mają swoje mocne strony ;-)
Tak czy inaczej - zasady będą dla Was takie same jak zawsze - lepsza cena, oraz możliwość "przyklepania" sobie zegarków. Nadal trzymamy DiS chłopaków którzy zarezerwowali je pól roku temu, i do dzisiaj nie zebrali kasiory - dla nas to nie jest problem, a dla niektórych duża dogodność.

:
Svedos, ALAMO, dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz. Skoro plany na jesien to kiedy beda jakies szczegoly, mozliwosci zaklepania - macie jakis przyblizony termin czy zajmiecie sie mysleniem po zakonczeniu obecnych projektow?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Svedos napisał/a:
Bibliotek@rz, jest dokładnie tak jak mówisz w tym przypadku jest to ST 2526 ale na tapecie mamy już wersję na bogato czyli bigdata i fazy księżyca ST2528, z tym że to w nieco innym modelu.


Jeszcze fazy księżyca... nom, nom, nom - chyba piękny garniturowiec się szykuje dla rybaków ;)

:
Rybak / Wędkarz też człowiek :mrgreen:

_
work in progress
:
Ale to po kolei chłopaki.
Teraz priorytety sa takie, że cała para idzie na Fokę. Z tego co mi mówił Hendrix, to ogarneli sprawy finansowe i powinien dzisiaj robić przelew z formalnym zamówieniem. Pod koniec maja zabieramy się za EDC, i tak po kolei ;-)

:
Ooooo to ja poki co czekam na wiesci o EDC :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Kufa no! Tam jest Gdynia napisane! No muszę go mieć no! Gdynia moje miasto!

Segoy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.