Zaczynamy i witamy!
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Miałem dość przepychanek i kupilem sobie laptopa:-P Za jakis czas dzięki wi-fi nawet na ogrodzie poczytam forumy różniste:-P



Pzdr

Spinner

Blaz
[Usunięty]
:
Wita, witam. :D Nasze forum czytać w tych niesamowitych okolicznościach przyrody? Zazdroszczę Ci. :D

Gość
:
W końcu udało mi się zalogować, więc witam wszystkich, mam nadzieje że tu będziemy mogli dyskutować o wszystkich interesujących nas zegarkach :D

:
Cześć :) !

Blaz
[Usunięty]
:
Witamy, witamy. :D Były jakieś techniczne trudności?

Gość
:
Przy pierwszej próbie rejestracji podałem pomyliłem się przy adresie email, stąd mój nik z kropką gdyż normalny sobie zablokowałem

Blaz
[Usunięty]
:
PW. :)

:
Blaz napisał:
Wita, witam. :D Nasze forum czytać w tych niesamowitych okolicznościach przyrody? Zazdroszczę Ci. :D




Heh, no witam, poki co to za oknem mam księżycowy krajobraz a nie ogródek ale myslę, ze w ciągu miesiąca bedzie lepiej:-)



Pzdr

Spinner

Blaz
[Usunięty]
:
To wklej zdjęcia gdy robota będzie gotowa. :)

:
Czołem!



No to i ja się nieśmiało przyłączę. Nieśmiało albowiem szczerze powiedziawszy wątpiłem, że to się może tak ładnie rozkręcić. Myślałem, że powstanie takie małe getto, które szybko sie zadusi i tyle tego będzie, a tu proszę :wink:



Gratuluję założycielom, uczestnikom. Postaram się wnieść jakiś wkład w merytorykę.



Pozdrawiam

Kuba

Blaz
[Usunięty]
:
Witamy, witamy w naszych skromnych progach. :D

Nie musi być merytoryka, choć jest mile widziana oczywiście. Może być i dyskusja o d... Maryny. I też nie musi być to koniecznie chińska Maryna. :wink:

:
Może by SphinXa zaprosić ...? wiecie, w końcu był jednym z protoplastów ruchu nabywców chińskich zegarków ... Na KiZi opowiada, że od początku kupił celowo podróbke i nosil z obrzydzeniem, ale pewnie się boi otworzyć żeby się nadziać na tych co nie sa ludźmi, tylko wilkami :wink: ... A tutaj - odżyje jak Felek :P

:
Eeeech Alamo, nie kop leżącego.

:
Ale ja tylko do połowy żartuję, słowo skauta! :D

Po prostu takie tłumaczenie się całkiem nie trzymalo kupy. Dopiero po jego reakcji wywnioskowałem, że facet się najzwyczajniej ... wstydzi swojego zakupu, lub raczej nie samego zakupu, ile faktu że się to wydało. No i to mnie zszokowalo całkowicie, bo jaką trzeba czuć presję środowiska by ukrywac swoje własne, autonomiczne decyzje konsumenckie, a gdy się wydadzą - wymyślać do nich uzasadnienia takie, że się ludzie w głowy drapią - członek Klubu doktrynalnie wrogiego podróbkom stwierdza, że kupił sobei zegarek od początku uważając że jest podróbką, po czym się brzydził nosić. Ale nosił, co więcej, niespecjalnie jakoś widac było i nie mówił że się brzydzi.

Mnie cała ta sytuacja wyjątkowo śmieszy, poniewaz jako osoba nie posiadająca jak dotąd ŻADNEGO chińczyka byłem wszem i wobec obrzucany kałem, między innymi przez posiadającego je kolege SphinXa :) Bareja wysiada!

Blaz
[Usunięty]
:
Masz rację Alamo, że to było kompletne kuriozum. Ale według mnie fakt, że takie expose było tylko jedno, świadczy tylko i wyłącznie o tym userze. Nikt inny w taki publiczny sposób nie pałał obrzydzeniem do czegoś, co kupił i czym się chwalił. Wniosek: problem ze sobą ma tenże user. I niech jego słodką tajemnicą pozostanie jak sobie z nim poradzi. :D A dla nas wniosek na przyszłość: niektórzy ludzie presji nie wytrzymują.



I może koniec tego OT tutaj. :wink:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.