Z umiechem patrzysz na zegarek mniejszy niż 36mm...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Strzel sobie w plecy z łuku :-)

Sylwek
[Usunięty]
:
ALAMO, :)) :D :)) :)) :D :D :))

:
Blaz napisał/a:
to rękę tą władza mu odrąbie. :))


... lub co bardziej prawdopodobne, odgryzie :D .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Blaz napisał/a:

Jeśli cieszą Cię Twoje zegarki to po co (żeby nie użyć innego określenia) Cię interesują te, co są na innych nadgarstkach? Jeden może mieć kaprys, by nosić zegarek z jak najbardziej krzywo założoną lumą, a inny ma gdzieś, że oczko się odlepiło temu misiu, byle godzinowa pokazywała czas dokładnie. Ich zegarki, ich sprawa. Na szczęście minęły czasy, żeby obowiązywała jedna linia partyjna, a jeśli ktoś na władzę podniesie rękę (z zegarkiem) to rękę tą władza mu odrąbie. :))


Totalna porażka Blaz, wszystkie wątki typu pokaż co masz na nadgarstku, zegarki jakie się podobają do wywalenia bo mają tam komentarze typu "fajny, podoba mi się, nie podoba mi się".

Chomior, dyskutuj z sensem a nie tylko dowcipkuj.

nick 555, nie na temat byle dowcipnie.

Jacobi, miałem m.in dokładnie taki przypadek na myśli.

Ostatnio zmieniony przez Mzeg 2012-12-19, 13:44, w całości zmieniany 1 raz
:
Panowie:spokojnie i na temat,chyba że zamykamy temat....

ps.
powywalałem troche spamu... :))

Ostatnio zmieniony przez feleksc 2012-12-19, 14:20, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Mzeg napisał/a:
Blaz napisał/a:

Jeśli cieszą Cię Twoje zegarki to po co (żeby nie użyć innego określenia) Cię interesują te, co są na innych nadgarstkach? Jeden może mieć kaprys, by nosić zegarek z jak najbardziej krzywo założoną lumą, a inny ma gdzieś, że oczko się odlepiło temu misiu, byle godzinowa pokazywała czas dokładnie. Ich zegarki, ich sprawa. Na szczęście minęły czasy, żeby obowiązywała jedna linia partyjna, a jeśli ktoś na władzę podniesie rękę (z zegarkiem) to rękę tą władza mu odrąbie. :))


Totalna porażka Blaz, wszystkie wątki typu pokaż co masz na nadgarstku, zegarki jakie się podobają do wywalenia bo mają tam komentarze typu "fajny, podoba mi się, nie podoba mi się".



Bo na szczęście nikt nie komentuje w stylu: "48mm? :facepalm: " Pojmujesz różnicę? Bo według mnie właśnie nie. I to jest ta totalna porażka. cool

Jeszcze trochę czasu musi minąć zanim zrozumiesz, że zegarmistrzostwo to tak pojemna pasja, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Sylwek
[Usunięty]
: Re: Z umiechem patrzysz na zegarek mniejszy niż 36mm...
Mzeg napisał/a:


Cytuję jako ciekawostkę dla Kumotrów równie sceptycznie przypatrujących się MODZIE na coraz większe zegarki, których na forum widuję masę. 42mm to jest maksymalny rozmiar sprawdzający się w działaniu nawet na Księżycu (vide Speedmaster Professional).


cytat z Chronos coś tam hmmm (ale jako prosty człowiek nie muszę wiedzieć ,co. )

Równie sceptycznie jak kto??? Się pytam ,bo nie wiem , czy jak autor tematu , czy jak autor publikacji w rzeczonym Chronos-ie ???
Później nagle następuje jakaś volta w kierunku Speedmastera .... cóż za zwrot sytuacji ? :shock:

Powiem tak :
Osobiście nie interesuje mnie ,kto co nosi na ręku ,ale źle dobrany zegarek rozmiarowo do łapy po prostu mnie śmieszy i to obojętnie w którą stronę .
Wyjątkiem może być jedynie to ,że z góry znam intencje noszącego (te bywają różne) :D

Prócz tego ,i to też jest tylko moja prywatna opinia , cały ten wywód w wykonaniu autora wątku trąci mi mocno zawoalowaną próbą zareklamowania czegoś.... właściwie to ja mam już zdanie wyrobione ,ale każdy sam niech sobie wyrobi ... ;)

Krytykowanie zaś otwartych wypowiedzi użytkowników Forum ,brzmiących "podoba mi się" "nie podoba mi się" wydaje się mnie być mocno nie na miejscu ,bo to Forum tak właśnie wygląda i tego typu komentarze są tu ogólnie przyjętą normą . Jak komuś nie pasuje ,to sobie ignoruje dany topic i z głowy ..

I faktycznie przyjdzie Ci Mzeg strzelić sobie w tej sytuacji w plecy .. niekoniecznie z łuku jak to stwierdził ALAMO , ale może być z procy cool

:
Mzeg napisał/a:
Totalna porażka Blaz, wszystkie wątki typu pokaż co masz na nadgarstku, zegarki jakie się podobają do wywalenia bo mają tam komentarze typu "fajny, podoba mi się, nie podoba mi się".

Chomior, dyskutuj z sensem a nie tylko dowcipkuj.


Myślę, że jeśli zachowasz dotychczasową średnią zjednywania sobie kolegów, to najdalej do świąt będziesz swoje dylematy roztrząsać sam ze sobą.
Temat jako wyraźnie cie stresujący zamykam.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.