Co się stało z rurą od odkurzacza?
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
To ja se machnę repetiera, żeby nie było że zgapiam, c'nie :lol: ...


machnij dwa a ja między zupą a drugim zrobię dwie turbinki z wiecznym kalendarzem :mrgreen: to się wymienimy

:
Chłopaki, szalejecie. Ja jestem cienki jak pupa wunsza, więc myślałem raczej o prostym chrono na początek...

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Ja wlasnie wycinam na tokarce zrobionej z silniczka z pada od play station klatke tourbillona z puszki po konserwach...
Kaido to taki nasz forumowy McGyver jest :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
kaido2 napisał/a:
koperta stalowa kosztuje mnie 2 pln a nie 200-250pln i nie jestem skazany na standardowe klepane kształty.


A ja tak zupełnie na powaznie spytam- rozwazasz za jakis czas produkcje kopert na indywidualne zamówienie ?

:
kaido2 napisał/a:
Na już chcę zrobić od zera kilkudniowy( a może się uda 14-to dniowy) prosty mechanizm z wychwytem szwajcarskim bez wodotrysków,ale za to z przesunietą subsekundą na godzinie 8-mej oraz z rozdzielonym zespołem wskazań(regulator),a dopiero póżniej wprowadzę modyfikacje typu wysoka częstotliwość,wieczny kalendarz(moduł),alarm(moduł).


kaido2 napisał/a:
A tam od razu geniusz.Nie oszukujmy się,przecież mechanizm z wychwytem szwajcarskim nie jest ąż tak skomplikowany pod wzgledem konstrukcyjnym i trudny do wykonania.Kwestia rozplanowania elemntów,przeliczenia przekładni itd itd. Jak przedstawie gotowy mechanizm od A-Z a potem cały zegarek to wtedy będziemy roznawiać nt ewntualnego zrobienia na indywidualne zamóienie takiego zegarka.Priorytetem jak narazie dla mnie jest skończenie wszystkich zleceń i swoich zegarków.


:shock: Muszę mieć zegarek z Twoim mechanizmem :!:

Marcin, czy ja dobrze rozumiem - chcesz zrobić cały mechanizm, nie tylko płyty i mostki, ale też osie, koła :?: :shock:

Ostatnio zmieniony przez Smok 2011-10-13, 21:29, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Smok napisał/a:

:shock: Muszę mieć zegarek z Twoim mechanizmem :!:


I ja! I ja też! Z autografem Mistrza Kaido! :roll:

Foch und Ch.
:
To ja też się zapisuję na taki zegarek/mechanizm :shock:

:
Cieżko obecnie napisać jak długo będzie przebiegać wytworzenie jednego werku, napewno nie będzie to krótki czasookres. Wszystko zamierzam wykonać własnoręcznie.

Pozdro!!!
:
Marcin, ja mam czas ;-) . Poczekam.

:
kaido2 napisał/a:
Wszystko zamierzam wykonać własnoręcznie.


To łocz bedzie kosztowny.

:
Co do kosztów to wszystko wyjdzie w praniu przy pierwszej sztuni.

Pozdro!!!
:
kaido2 napisał/a:
Co do kosztów to wszystko wyjdzie w praniu przy pierwszej sztuni.


jak będziesz miał gotowy kosztorys to napisz na pw i daj jakieś fotki tego łocza.

:
Odkurzacz zrobił się wybredny i dziś postanowił łyknąć sobie stalową śrubkę.



No to jak już łyknął i nie chciał oddać:







, to zrobiłem wsady na teleskopy do podejrzanej koperty:


Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-10-26, 18:48, w całości zmieniany 1 raz
Pozdro!!!
:
Moja podejrzana koperta nabiera ksztaltu :cool:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
kaido2, skaluj zdjęcia do 800x600

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.