Co zabrać na narty?
Odpowiedz do tematu

emster
[Usunięty]
:
Ja bym jeszcze piersiówkę zabrał ;)

maciek
[Usunięty]
:
Taaa... jaki zegarek na narty... :))

Kiedyś na Kizi słynny kolega Iwasikowski założył wątek, w którym, pierwsze primo, pochwalił się, że własnie został ojcem, a drugie primo, że ma problem, bo nie wie w jakim zegarku kąpać dziecko... :głową w mur: :facepalm:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2013-02-22, 11:55, w całości zmieniany 2 razy
:
No dobra: narty, piersiówkę ( zastanawiam się po co bo skihutów tam w cholerę a Jageertee smakuje zawsze ....), zegarek, ubranko .
I co jeszcze :))
Tylko spieszcie się bo mój czas na forum się kończy. I jak nie powiecie to nie wezmę i zapomnę .
I co będzie ????

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek, a co nas Twój czas? Dobry temat do szpamowania przez najbliższe trzy dni. :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Mój czas mi teraz podpowiada - spadaj do sklepu na zakupy.....
A mój leń gada: posiedź jeszcze

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
Jak to co będzie? Weź sobie plastikbombastik (najlepiej z dużym limitem;P) w razie cuś sobie dokupisz na miejscu :))

Ostatnio zmieniony przez raist 2013-02-22, 12:09, w całości zmieniany 1 raz
:
raist napisał/a:
Jak to co będzie? Weź sobie plastikbombastik (najlepiej z dużym limitem;P) w razie cuś sobie dokupisz na miejscu :))

dla bezpieczeństwa go właśnie nie wezmę.
Bo będę także w strefie wolnocłowej........żona przez rok by mi spokoju nie dała .
A mnie czekają jeszcze z 2,3 (no, 4....) nabytki w tym roku tutaj. DB, Stenek ,303lub Batory i forumowy Żubr .
Aha - może coś z EDC wyjdzie jak coś z projektu wyjdzie.
A nerki mam tylko 2 z tym że jedną zostawiam sobie dla pewności
Tak więc plastikbombastik jest niezagrożony (tam :D )

[ Dodano: 2013-03-06, 19:16 ]
Kilka zdjęć z zegarkowej wyprawy Foczki....



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.