Tysiącdziewięćsetpięćdziesiąt a'la Foch
Odpowiedz do tematu

:
Nie schodzi z łapy cały dzień. Plexa odmieniła ten zegarek. Od dłuższego czasu leżał w pudełku i trzymałem go z powodów czysto sentymentalnych. Wczoraj zacząłem zastanawiać się czy nie zakupić mu szafiru bo problemem była ta dodupna lupka, ale dziś postanowilem zaeksperymentować z plexi i to był strzał idealny. Jestpanzadolowolony :D

Foch und Ch.
:
Powiedziałbym, że bardzo ładnie.

Apropos: czy do koperty forumowej bazy można lekko sferyczne szkiełko, bez tej niebieskiej powłoki dobrać?

:
Chyba mam takie szkielko jak chcesz. ;)

Foch und Ch.
:
Jakubie czy masz plexi do maryśki 44 mm? Jeżeli tak to odkupię z nieprzeciętną przyjemnością :grin:

:
No dobra, jest kolejna. W zasadzie taka sama jak moja pierwsza 1950 ale lepiej wykonana - polerka, tarcza, wskazówki. Było z nią trochę zabawy ale efekt jest bardziej niż zadowalający. ;)

Robiłem równolegle dwa - to jest "Piękna". "Bestia" jest jeszcze u zegarmajstra bo czeka na koronkę (ukręcił się kwadrat, taki figiel) i będzie za jakieś 3 tygodnie.













Ostatnio zmieniony przez kubama 2011-04-12, 16:55, w całości zmieniany 1 raz
Foch und Ch.
:
Mołnia,Nickstrap,Luma, :shock: :shock: :shock:

:
Prawie jak Trójca Święta ;)

Ale powiem, że Nick jak zwykle pojechał na bogato z tym paskiem (Bestia też dostanie w tym klimacie ale ciemniejszy). Pach jest doskonały :shock:

Foch und Ch.
:
kubama napisał/a:
Prawie jak Trójca Święta ;)


Cuś jakby :wink:

:
Świetna , świetna a nawet lepiej :twisted: :twisted:

:
Jak zawsze precyzyjna robota, a pasior bardzo mu pasuje!!! Powiedz jak ty to robisz ze te indeksy sa takie rowne :shock:

:
ładny homarek :)

:
Kuba, rozwijasz się, świetna robota

:
Wyszło świetnie :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.