Z czym do ludzi, czyli co na wakacje?
Odpowiedz do tematu

:
Plywania nie przewiduje, bo pomimo brzegu morza pod reka - proba pochlapania sie w wodzie moze skonczyc sie wkreceniem w srube przeplywajacego statku.

Poza tym - nie mam fetyszu zakrecanej koronki. Do plywania w zupelnosci wystarczy 100m. Pulsar sie chlapal ze mna w zeszlym roku w Morzu Srodziemnym i nic mu nie bylo.

Spotkan bizenesowych nie przewiduje - od tego mam zamiar odpoczac.

Bransoleta nie powinna byc klopotem - prognozy przewiduja ok 20 stopni, a muzea przewaznie sa klimatyzowane. Bransoleta dobrze tez znosi ewentualne wodowanie w kuflu piwa.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
F.O.K.A. - bo z prawie 100 procentową pewnością nikt na turnusie nie będzie miał takiej samej cool :idea: :idea:

[ Dodano: 2013-06-24, 16:07 ]
LukasVanElvis napisał/a:
...Możesz sie z nim pokompać w bałtyku...

hmmm pokąpać w Bałtyku, pokąpać w Bałtyku, pokąpać w Bałtyku ;)

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2013-06-24, 16:08, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Mój głos na... Pulsara. Jest jak najbardziej wakacyjny, bateryjka, więc w sumie nie trzeba się nim przejmować, z wyglądu też pasuje do wszystkiego imo. Blado bury też nie jest :)
Minusem może być, że już na wakacjach był, to wtedy jednak Foka. Może mała nie jest, lekka też nie, ale nasza!

FORZA Robert!
RK WRT
:
Był dylemat Foka/BMak. Ale głos na Fokę, bo jest najbardziej wakacyjna, a najmniej oficjalna.
Za Orientem przemawia uniwersalność, ale w końcu to tylko/aż wakacje ;)

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
Ja też kliknąłem na FOKĘ... Raczej mała szansa, żebyś spotkał nad morzem kogoś z tym zegarem. No chyba, ze wybierasz się z którymś z kumotrów-posiadaczy.... :D

:
Foka...
dzieki niej potomkowie Wikingów cześć Ci będą oddawać niczym Odynowi, a z jasnowłosymi Szwedkami, które zapłoną południowym temperamentem, płodzić będziesz tuziny Walkirii.
Karol XIV Gustaw na dworze swym Cię zbytkami otoczy, Bałtyk swe fale wygładzi, a u Twych stóp śledzie, wprzódy na pokład wskoczywszy, pieśń pochwalną śpiewać będą... :D

Ostatnio zmieniony przez berberys 2013-06-24, 17:15, w całości zmieniany 3 razy
:
Foka: przecież to żyjątko wodno/lądowe i żyje także w Bałtyku czyli będzie w swoim środowisku naturalnym. No i najładniejszy kolor futra :))
Mój adres podam jakby co na PW pifko

:
berberys napisał/a:
Foka...
dzieki niej potomkowie Wikingów cześć Ci będą oddawać niczym Odynowi, a z jasnowłosymi Szwedkami, które zapłoną południowym temperamentem, płodzić będziesz tuziny Walkirii.
Karol XIV Gustaw na dworze swym Cię zbytkami otoczy, Bałtyk swe fale wygładzi, a u Twych stóp śledzie, wprzódy na pokład wskoczywszy, pieśń pochwalną śpiewać będą... :D


Wszystko fajnie, tylko gdzie takie rzeczy w Helsinkach?

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Płodzić możesz i w Helsinkach, tylko uważaj na ostre Finki :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
No droga wiedzie przez Szwecję... :P

:
FOKA
Sam chyba (pod)świadomie uszeregowałeś te zegarki od najlepiej nadającego się na wakacje w dół...

Dokładnie brałbym do takich Helsinek (rozumiem, że jedna to Helsinka ;) ) kolejno: 1-2-3-4. Co do 5, to jak osobiście cenię Citizena, to ten ostatni tylko za karę...

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Bierz Fokę, zrób coś szalonego w trakcie wakacji, żeby pokazywały Cię wszystkie skandynawskie TV :twisted: - tylko postaraj się, żeby Cię nagrywali z Foką na 1. planie, a potem pisz do Gerlachów, że za każde 10 sprzedanych przez nich zegarków do Skandynawii Ty bierzesz 11 za free, bo jesteś ojcem ich komercyjnego sukcesu w tym rejonie. Tym samym, przywieziesz z wakacji niepowtarzalne wspomnienia i ekspektatywę wielu nowych zegarków :))

Ostatnio zmieniony przez KamilZlg 2013-06-24, 18:07, w całości zmieniany 1 raz
Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER
:
FOKA bo najbardziej kolorowa czyli wakacyjna.

P.S. na wakacje to sie pomaranczke jakas zaklada :)

Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2013-06-24, 18:20, w całości zmieniany 1 raz
:
BigMako pasuje do wszystkiego także nie będzie problemu z doborem stroju :)
Niby tylko 20 stopni to i tak IMO bransoleta najwygodniejsza sprawa jak dla mnie.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Foczysko :))

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.