Zegarek na prawym nadgarstku
Odpowiedz do tematu

:
hulelam napisał/a:
Mogę Ci taką naklejkie sprzedać, że po naklejeniu ten efekt zniknie. Ba, precyzja wzrośnie itp.

Ale będzie też chronić przed urazami kolan?
Biorę :D

:
Wśród sprzedawców na alle nagminne jest opisywanie zegarków z koronkami po lewej jako przeznaczonych rekomo do noszenia na prawej ręce :facepalm: Ciekawe, czy sami próbowali nosić np. ubotopodobne wynalazki z koronką od strony dłoni :twisted:

:
Czasem noszę na obydwu nadgarstkach w tym samym czasie :)

:
Rudolf napisał/a:
Czasem noszę na obydwu nadgarstkach w tym samym czasie :)


Diego, compadre... Hola!


Ja tez, jak puls sobie mierze ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
a kto bogatemu zabroni ;)

:
Rudolf napisał/a:
a kto bogatemu zabroni ;)


No ba :))

A wlasnie zakladam i ide po skakanke ;)


PS. a tak juz calkiem na temat, to z czystej ciekawosci kiedys sprobowalem nosic na prawej jakis czas - i mnie wkurzalo.

Przeszkadzal, ale to moze i dlatego, ze czlowiek nieprzyzwyczajony i zahaczal czesciej o rozne rzeczy.

Ciekawostke mi kiedys znajoma z roboty opowiedziala - wiem, ze jest praworeczna, ale na prawej nosi.
"A bo na roznych nasiadowach to moge udawac, ze cos tam notuje i sobie czas sprawdzac bez tego, ze szef widzi i mi potem glupie uwagi robi..."

Bardzo praktyczna kobitka :)

Ostatnio zmieniony przez rybak 2013-05-20, 15:45, w całości zmieniany 2 razy
Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Ja cały od wielu lat noszę na prawej ręce.

Preferencję zdecydowanie zdrowe, a automat jak leży w szufladzie, to wógle się nie zużywa :P

emster
[Usunięty]
:
Zegar na prawej ląduje, jak lewą trzeba kolorystycznie latem wyrównać ;)

:
Slavol napisał/a:
Moim zdaniem jedynym sensownym wytłumaczeniem jest to iż osoby praworęczne noszą na lewym nadgarstku z uwagi na fakt, że wszelkie prace wykonują prawą ręką, zatem zegarem mechaniczny jest mniej narażony na uszkodzenie (np. wbijanie gwoździ czy coś tam w ten deseń) .... hmmm


+1
Zgodnie z tą zasadą jako leworęczny noszę zegarek na prawej ręce.
Plus dodatni jest taki, że koronka nie uwiera i nie wpija się w dłoń :)
plus ujemny to niewygodnie bez zdejmowania z ręki zegarek nakręcić lub ustawianić :/

:
Normalnie noszę na lewej ale czasami zdarza mi się ubierać dwa i wtedy dziwnie się czuję z tym na prawej. Z początku spoko ale po pewnym czasie zaczyna mi on ciążyć i jest nie fajnie. Podczas pracy przy kompie nie jest miło jak zapięcie wbija się w nadgarstek, w lewej nie mam takiego problemu.

:
Ja też czasami zakładam dwa,ale na razie tylko w domu.Do roboty zakładasz dwa?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Do roboty nie z racji tego że nie mam roboczych do ciorania 2 sztuk. Od czasu do czasu jak mnie najdzie to na zakupy sobie ubiorę, ale najczęściej po domu bo żona się leko denerwuje jak w miejscach publicznych 2 noszę;) choć teraz już jej przeszło trochę...

:
Dobre :D

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
emster
[Usunięty]
:
Trzeba wydzielić nowy wątek noszącym dwa zegarki na raz cool

:
emster, w Zgierzu miłośników stylu Diego Armando Maradony było jak mrówków :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.