Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Rzuć nimi, i weź tego co padnie na wznak :złośliwiec:

:
Obadwa padły na wznak :idea:

Któren, któren :głową w mur: .

Albo se zrobię kanał lewy, kanał prawy, jak Diego Armando :idea: :)) .



albo dwukanałowo jak Fidel :D


Ostatnio zmieniony przez chomior 2013-08-08, 12:28, w całości zmieniany 3 razy
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
KamilZlg napisał/a:
bogdan5712 napisał/a:
mój parnis - najczęściej noszony od czterech lat - niestety przebarwienia tarczy powodują, że zakładam go coraz rzadziej
[url=http://img90.imagesh...uxc.jpg]Obrazek[/URL]


bogdan5712, a możesz napisać coś więcej? Co to za przebarwienia? To kwestia starzenia się zegarka, czy np. miałeś jakąś przygodę z wodą?

zero przygód z wodą , moim zdaniem wynik starzenia się a raczej złej jakości wykonania tarczy, gdyby ciemniała równomiernie - byłoby OK , ale niestety w plamy, dodam że zaczeło się to w zeszłym roku , teraz widać je wyraźnie, przypomnę że zegarek kupiłem w październiku 2009 roku, ciekawe , że rakieta z lat 80-tych m tarczę śnieżnobiałą
jeszcze jedno starsze zdjęcie

:
Ja bym zostawił go teraz na słońcu a nóż będziesz miał czarną tarczę lub brązową? LIMITOWANY :P

:
Słonecznie ;)


John Smith
:
bogdan5712 napisał/a:
KamilZlg napisał/a:
bogdan5712 napisał/a:
mój parnis - najczęściej noszony od czterech lat - niestety przebarwienia tarczy powodują, że zakładam go coraz rzadziej
[url=http://img90.imagesh...uxc.jpg]Obrazek[/URL]


bogdan5712, a możesz napisać coś więcej? Co to za przebarwienia? To kwestia starzenia się zegarka, czy np. miałeś jakąś przygodę z wodą?

zero przygód z wodą , moim zdaniem wynik starzenia się a raczej złej jakości wykonania tarczy, gdyby ciemniała równomiernie - byłoby OK , ale niestety w plamy, dodam że zaczeło się to w zeszłym roku , teraz widać je wyraźnie, przypomnę że zegarek kupiłem w październiku 2009 roku, ciekawe , że rakieta z lat 80-tych m tarczę śnieżnobiałą
jeszcze jedno starsze zdjęcie
Obrazek


Hmm... No to mnie zmartwiłeś. Sam całkiem niedawno sobie kupiłem ten zegarek i jestem bardzo zadowolony zarówno z komfortu, wyglądu, jak i jakości, a tu taki zawód. Cała nadzieja w tym, że powtarzalność efektu wciąż nie jest mocną stroną chińskich producentów i mój egzemplarz nie złapie plam :)

Dopóki nie zrobi się chłodniej u mnie tylko Steinhart na bransolecie, choć czeka już w gablocie Vodolaz z nowym ammo by JFS i strasznie kusi :)





Ostatnio zmieniony przez KamilZlg 2013-08-08, 14:49, w całości zmieniany 1 raz
Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER
:
6900 se paczy na grob hrabiny Cosel...


Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Ja tu pilnuję :))


Pozdrawiam,
Bartek
:

:

:
Dobra skóra nie jest zła... :twisted:


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bogdan5712 napisał/a:
KamilZlg napisał/a:
bogdan5712 napisał/a:
mój parnis - najczęściej noszony od czterech lat - niestety przebarwienia tarczy powodują, że zakładam go coraz rzadziej
[url=http://img90.imagesh...uxc.jpg]Obrazek[/URL]


bogdan5712, a możesz napisać coś więcej? Co to za przebarwienia? To kwestia starzenia się zegarka, czy np. miałeś jakąś przygodę z wodą?

zero przygód z wodą , moim zdaniem wynik starzenia się a raczej złej jakości wykonania tarczy, gdyby ciemniała równomiernie - byłoby OK , ale niestety w plamy, dodam że zaczeło się to w zeszłym roku , teraz widać je wyraźnie, przypomnę że zegarek kupiłem w październiku 2009 roku, ciekawe , że rakieta z lat 80-tych m tarczę śnieżnobiałą
jeszcze jedno starsze zdjęcie
Obrazek


No to masz teraz Parnisa Vintage ;)

:
W oczekiwaniu na kuriera... :)


Nieczynne z powodu że zamknięte
:

FORZA Robert!
RK WRT
:

Adam Davies: Well, I'll fight for you. But I can't lie, it's not going to be easy to get you back into the game.
Drama: Back in the game? ... I AM the fucking game, pal.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.