Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Maras68
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Dooobra, dawno kupiony, ale dopiero dzisiaj zrobiłem, to się liczy dwa razy :złośliwiec:

[url=http://img19.imagesh...8eb.jpg]Obrazek[/URL]



dawno nie dawno, super zakup, GRATY jeszcze raz :!: pifko

obym ja kiedyś tak trafił cool

:
Dekiel może i też ale nie na pełny tylko ten chudy od marychy 44mm. Bo ten dali od automatu i się zrobił gruby...

A osłona czym się różni? zapewne brakiem t.m. ?...

Skate or die!
:
Ogólnie tym, że lepiej się trzyma ten cyngiel (poza tym o czym piszesz).

:
Graty nabytków Panowie.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
goTomek napisał/a:
wrosolowski, bardzo fajna garnitura :) ile to ma średnicy?


36mm bez koronki - dzisiaj miał pierwszy dzień użytkowania i zdał pomyślnie :)

:
Szalejecie Pany. Oj szalejecie. :)
Graty
pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
....maleństwo dotarło

:))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Darth Vader - tak go skromnie nazwałem.
Nie pamiętam już kiedy byłem tak zadowolony z zegarka. To mój pierwszy czarny zegarek i jestem zaskoczony jak bardzo jest czytelny. Luma "łapie" właściwie po paru sekundach, świecenie widać nawet w jasnych pomieszczeniach. Właściwie spełnia wszystkie moje kryteria fajnego zegarka. Trochę się zastanawiałem nad wersją z szafirem, antyrefleksem i jakąś mega lumą, bo w Niemczech coś takiego jest do kupienia, ale jak widać ta też daje radę. Jedyne co boli to to, że przy całej operacji Vincent zarobił na dooobry obiad :wkurzony:










:
a skąd brałeś?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Nie pytaj - CreationWatches, dopiero później przeczytałem na forumce, że cło jest właściwie bankowe :/ No trudno, wyszedł właściwie tak jakbym kupował w Europie. Ale przynajmniej mam wersję all black, tj. również wskazówki, tarcza datownika i ramki indeksów są czarne.

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2013-06-05, 12:08, w całości zmieniany 1 raz
:
Bibliotek@rz napisał/a:
Ale przynajmniej mam wersję all black, tj. również wskazówki, tarcza datownika i ramki indeksów są czarne.

hmmm wcześniej nie zwróciłem na to uwagi :( trzeba będzie na takie cuś uwarzać przy zakupie

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Super zegarek. Mój must have :)

:
No głupio to wygląda - taka plama jasnego datownika burzy cały koncept zegarka.

Buczo - nie zawiedziesz się. Ja co chwilę się gapię, bo spasował mi niesamowicie :)

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2013-06-05, 12:19, w całości zmieniany 1 raz
:
Świetny ten Orient Bibliotekarz, ostatnio też czarne zegarki mnie najbardziej kręcą. Super, gratuluję, poszukam więcej o nim w sieci pifko .

Szymon
[Usunięty]
:
Bibliotek@rz, bardzo fajna wersja z tym czarnym datownikiem :!:
Graty pifko

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.