Aeromatic i Tauchmeister.
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Aeromatic i Tauchmeister.
Aeromatic to podobnież marka wirtualna według KMZiZ, choć sprawa jest bardziej skomplikowana. Aeromatic i jego starszy brat Tauchmeister to brandy, które - według wiedzy userów z wus - rzeczywiście na początku tworzyły na swój temat opowieści barona Munchausena. Było to podobne historie jak naszego katowicko-szwajcarskiego Bisseta. Jednak potem wprost zaczęły przyznawać się do korzeni chińskich. Obecnie części do tych dwóch marek są sprowadzane z Chin, w Niemczech scalane i sprzedawane jako niemiecki wyrób z chińskim silnikiem. :D Zresztą obok chińskich mechanizmów pojawia się i Miyota, i kwarc Rondy.



Divery Tauchmeistera cieszą się dużą popularnością na wus, a niedawno zapanowała moda na Aeromatica.








:
Bo i nie powiem by sroce spod ogona wypadły! Nurek wygląda świetnie, a szczególnie pasuje mi bransoleta! Aż się boję myśleć jak sexy będzie wyglądał na dobrej, ryflowanej gumie!

Dziękuję Łukasz za pokazanie tych kawalerów - dobra robota, stawiam za nią piwo w Poznaniu!

:
Z pokazanych fajne jest to białe chrono (?) - takie minimalistyczne. Mimo, że z założenia diverów nie lubię (nie mam żadnego, ale pewnie do czasu), to ten pomarańczowy jest nawet całkiem, całkiem ... miażdżący ???

Blaz
[Usunięty]
:
Tauchmeister robi divery i 600m, i 1000m z zaworem helowym. :shock: :D



Postaram się znaleźć więcej zdjęć i tu powklejać. :wink:

:
Prawdę mówiąc już dawno sie przyglądam tym modelom od kiedy wycztałem o tych brandach na stronie o zegarkach z suwakiem logarytmicznym , tam było napisane żę pakują chińskie werki , ale po jakości materiałów na zdjeciach i dizajnie aż przecierałem oczy , głównie super divery i lotniki , napradę jest z czego wybierać

:
CornCobbMan napisał:
Z pokazanych fajne jest to białe chrono (?) - takie minimalistyczne. Mimo, że z założenia diverów nie lubię (nie mam żadnego, ale pewnie do czasu), to ten pomarańczowy jest nawet całkiem, całkiem ... miażdżący ???




To pierwsze to na pewno nie jest chrono.

To jakaś wariacja z "powracającym" sekundnikiem po prostu.

:
No proszę, a ja dziś przegrzebałem jeBay i chyba sobie spokojnie zapoluję na tego bydlaka.

http://img96.imageshack.us/i/t02381b2ed2.jpg/

:
ten nurek świetny :)

szkoda że kwarc :(

Blaz
[Usunięty]
:
Tu macie tysiaka z chińskim automatem, ale nie wiem jakim:







A tu tego, o którym Kuba pisał:








:
Szczerze powiedziawszy to mam taki kaprys żeby sobie wreszcie kwarca sprawić. Mam już 7 automatów (i 2 kolejne w planach), a ani jednego rotomata ... ręce mnie już bolą :)

:
Świetne zagary, w zasadzie podobają mi się wszystkie, nawat ten na bransolecie.

:
ALAMO napisał:
CornCobbMan napisał:
Z pokazanych fajne jest to białe chrono (?) - takie minimalistyczne. Mimo, że z założenia diverów nie lubię (nie mam żadnego, ale pewnie do czasu), to ten pomarańczowy jest nawet całkiem, całkiem ... miażdżący ???
To pierwsze to na pewno nie jest chrono. To jakaś wariacja z "powracającym" sekundnikiem po prostu.
Tak też myślałem - mechanizm jakiś za mało skomplikowany.

Sawim
[Usunięty]
:
Ten "Aromatyczny" regulator bardzo przedni, no!

:
Blaz napisał:
Tu macie tysiaka z chińskim automatem, ale nie wiem jakim:





wg tego co znalazłem to nie chiński a Miyota 8215 :roll:

Blaz
[Usunięty]
:
TowRoupas napisał:
Blaz napisał:
Tu macie tysiaka z chińskim automatem, ale nie wiem jakim:
wg tego co znalazłem to nie chiński a Miyota 8215 :roll:
Tak na szybko znalazłem jeden opis, ale teraz poszukałem jeszcze i rzeczywiście wychodzi na to, że to Miyota. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.