Peacock
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Peacock
Na takie coś dziś trafiłem:








:
Gdzie, po ile, i czemu tak drogo...wyglądają bardzo klasycznie.

:
Ok 36mm? Fajna koperta.

Blaz
[Usunięty]
:
36mm. Trafiłem na pojedynczą ofertę z drugiej ręki. 60 dolarów. Mnie się też podobują, więc będę szukał producenta. :wink:

:
fajne ale sądząc po koronce

-do dupy bedzie sie to nakręcac

:
...nawet to to ciekawe, ale jak zwykle mali ludkowie musieli swoje trzy grosze dodać.

Tak jak te chińskie krzaczki są super, to już znak rozpoznawczy towaru kompletnie mi nie leży, a mogli takim samym nadrukiem walnąć logo i byłoby miodzio http://img191.imageshack.us/i/diabe3.gif/



...przynajmniej koperta jest super http://img191.imageshack.us/i/miech9.gif/

:
Moim zdaniem to są jakieś vintage. Brandów były setki w zasadzie ... Nie masz innej foty werku? Pod balansem jest chyba punca...

Blaz
[Usunięty]
:
Niestety to są wszystkie zdjęcia na jakie się natknąłem.



Ja mam jeszcze inną koncepcję. Sposób wykonania dekla podobny do mojego/Felka Shanghaia może wskazywać na to, że to jakaś reedycja.

:
podobny do tego shanghaja jak nic może to jakiś pod brand ??

:
Gdybym miał coś takiego nosić to bym zwykłą piątkę seiko kupił...



Wniosek - nie podoba mi się :twisted:

:
Trochę z wostoków zgapili kopertę, ale żeby on jakiś szczególny był to niekoniecznie :D

Blaz
[Usunięty]
:
Bo dałem go jako przykład nieznanej marki nie zastanawiając się czy podobuje mi się czy nie. :wink:

:
A mnie się podoba :P

:
Najbardziej podoba mi się czcionka do napisu 17 Jewels i krzaczki pod tym napisem :)

szeryf
[Usunięty]
:
Peacock nie jest nieznaną marką. To wersja eksportowa najpopularniejszej niegdyś marki z Liaoning. Niestety do dzisiaj jej nie reaktywowano. Po wpisaniu słowa 孔雀 w wyszukiwarce Taobao, pojawia się sporo "vintagowych" Pawi, ale niemalże wyłącznie w wersjach przeznaczonych na rodzimy rynek chiński czyli z napisem na tarczy w pinyin Kongque, za ceny sporo niższe niż 60 $. Dla przykładu parę fotek znalezonych w sieci.










Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.