Okazje cenowe - warte uwagi
Odpowiedz do tematu

:
Michał napisał/a:
http://www.ebay.com/itm/Seagull-D813-581-Oversized-Army-Watch-Green-Dial-Green-Fabric-Band-Luminous-/302138946387?hash=item4658e27353:g:P0wAAOSwcLxYKoQI

149 USD za SeaGull pilota


Kurcze zawsze chciałem mieć :facepalm:

:
Takie dwa sympatyczne Citki automaty w DF po $113 z szipem, średnica 44mm

:arrow: NH8370-86E http://www.dutyfreeisland...50m-gents-watch

image search

:arrow: NH8370-86L http://www.dutyfreeisland...50m-gents-watch

image hosting 15mb

:
Sympatyczne, poprawne, nijakie ;-)

:
... ale to chyba właśnie o to szło ... hmmm
pifko

:
Szkoda kasy na te Citki. Zaraz po bazarze będą się walać.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Nikczemnick napisał/a:
Michał napisał/a:
http://www.ebay.com/itm/Seagull-D813-581-Oversized-Army-Watch-Green-Dial-Green-Fabric-Band-Luminous-/302138946387?hash=item4658e27353:g:P0wAAOSwcLxYKoQI

149 USD za SeaGull pilota


Kurcze zawsze chciałem mieć :facepalm:


Kupuj. W razie czego za pol ceny wezmem

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Weźcie pod uwagę, że firmy tzw masowe, nie wypuszczają zegarków dla zboków, mających ich pełne pudełka, ale z myślą o ludziach, którzy po Bożemu, posiadają jedną sztukę na nadgarstku. I do takiego celu ten Citizen jest w sam raz.

:
jaro19591, co nie zmienia faktu, że nudny jak cholera. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
On jest po pierwsze CZYTELNY.
I na BRANSOLECIE.
Dwa monumentalne problemy I świata.
Wiecie jakie jest najważniejsze pytanie statystycznego klienta?
Na jakim pasku.
Myślicie że żartuję ?
To najbardziej monumentalny problem. A bo za czarny. Albo za mało czarny. Gładki - a czemu nie ze strukturą. Ze strukturą? A nie ma gładkich? Nie ma przeszywanego? Szkoda. Jest przeszywany ? Lepiej jakby nie był. Za długi. Za krótki. Skórzany? A nie ma bransolety ...? Na bransolecie? Szkoda że nie na pasku.
To jest połowa naszej korespondencji z klientami.
Druga połowa dzieli się między kolory tarczy, generalną czytelność, brak/posiadanie datownika.
Pytanie o mechanizm pojawia się sporadycznie, a jeśli już to brzmi "ale on się nakręca czy na baterię?".
Pytania o typ mechanizmu, pochodzenie - to jest marginalna sprawa. Przy czym większość zadających te pytania nie ma zamiaru wcale kupić, tylko się wygadać.
Tak wygląda klient.
Wpiszcie się w to :złośliwiec:
Nie wychodzi za bardzo, co nie? :D

:
Mnie to ani trochę nie dziwi - sam jakiś czas temu zaobserwowałem jak wielu ludzi nie ogarnia, że paski/klamry/bransolety można wymieniać - i to na dodatek samemu :D
My naprawdę mocno odstajemy od średniej ;)

Ostatnio zmieniony przez Machu 2016-11-20, 11:52, w całości zmieniany 1 raz
:
Ale jak to: wymieniać :?: :shock: hmmm hmmm :D :D

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Na takie zegarki też są klienci i (co nam może ciężko sobie czasem uzmysłowić) wcale niemało.
Pierwszy przykład z brzegu to mój ojciec - Seiko 5 już dostało po tyłku i jest dla niego trochę za małe, gdyby był ten Citek też z jasną tarczą to być może miałbym już z głowy prezent świąteczny ;)

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
Panowie, właśnie się zorientowałem, że w babskiej gazecie jest do końca weekendu kod na 18% zniżki na zegarki w pełnej cenie w zegarki.zgora.pl. Działa m. in. na Balticusa. Już bym kliknął Gwiezdny pył, ale przymierzyłem w OCDC i kloc jest dla mnie stanowczo za duży.

Kod to AVANTI16ZG

:
Kyle, tez go mierzylem i rozmiar mnie pokonal. Bartek, damski gwiezdny pyl ma być na gwiazdke. Powinien pasowac :)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
A on nie ma 41.5? hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.