Dziś na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
goTomek napisał/a:
...
Fajniejszego jeszcze to ja mam, jasnego :P


No daj Pan spokój... :P

FORZA Robert!
RK WRT
:
goTomek napisał/a:
nick555 napisał/a:
lukkluj, bo to bardzo fajny zegar jest. Wiem, bo mam czaruncha. Jeszcze fajniejszego! Gratulacje!

Fajniejszego jeszcze to ja mam, jasnego :P I tez gratuluje bo fajne som fszystkie C8 MKI ;)

jakbym wiedział że może Ci podejść to prędzej bym młotkiem rozwalił niż Ci puścił :facepalm:
a co do sumiaka to znając jego wagę dziwie się że go bierzesz - skrzywienia kręgosłupa się nabawisz i lewą rękę naciągniesz Panie Mikry

:D ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:



:
Dzięki Panowie :) Naprawdę fajnie leży jak na te 44mm. I podoba mi się ta rochę skomplikowana tarcza, choć gdyby ktoś mnie zapytał, to bym powiedział, że wolę minimalizm hmmm

:

:
lukkluj napisał/a:
Doskonale wygląda to Sumo u Ciebie - graty goTomek

A do mnie przyszło C8 i wygląda na to, że oddelgowało OVM na sprzedaż :głową w mur:

Obrazek


A jakie toto ma cieniutkie wskazówenieczki. :D

U mnie bez zmian:


Ostatnio zmieniony przez maciek 2014-08-25, 12:24, w całości zmieniany 2 razy
:
m.aciek masz rację, też się obawiałem, że te wskazówki będą dla mnie za cienkie wizualnie. zwłaszcza po Sumo i OVM. Ale o dziwo w przypadku tego zegara nie przeszkadzają.

:
lukkluj napisał/a:
m.aciek masz rację, też się obawiałem, że te wskazówki będą dla mnie za cienkie wizualnie. zwłaszcza po Sumo i OVM. Ale o dziwo w przypadku tego zegara nie przeszkadzają.


No i gitarka. pifko ;)

:

Mariusz
:
Zmiana na chwilę :))


:

:
Kredens




:

:))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Dziś taki trochę zapomniany wycieczkowicz.



Non serviam.
:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.