Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Iks, facepalm za dużo tego...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
+100

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Iks napisał/a:
Michał napisał/a:
ale jak oglądam go drugi raz w lepszej jakości to ona się nie rusza.


Daj spokój - po co Ci popsuty zegarek :D A za mną też chodzi drugi Precisionist... Niby wąż przeraźliwy, te kąty wszystkie, krawędzie, śrubki, tarczki, wszystko aż się wylewa....ale kurtka podoba mi się, coś w sobie ma :oops: hmmm :/

http://www.youtube.com/watch?v=ohl8DC8doYE


Łukasz przerażasz mnie nono
Szok, normalnie szok. Oświeć mnie co Ci się w nim podoba? Wiem, że o gustach się nie gada, ale ... :facepalm:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Remik napisał/a:
Oświeć mnie co Ci się w nim podoba?


A skąd ja mogę wiedzieć :)) :D Bezguście jestem i tyle, napompowany Zuan z zezem zbieżnym też mi się podoba, a ten zegarek to przecież policzek w twarz dla całej ekipy :)) :D

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Remik napisał/a:
Oświeć mnie co Ci się w nim podoba?


A skąd ja mogę wiedzieć :)) :D Bezguście jestem i tyle, napompowany Zuan z zezem zbieżnym też mi się podoba, a ten zegarek to przecież policzek w twarz dla całej ekipy :)) :D


:D

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Status: jeszcze w Japonii ;)


World Wide Watches
:
Michał napisał/a:
musisz mnie wyjaśnić co i jak.

Jak mawia mój miszcz światłu, gupku światło cool

[ Dodano: 2013-02-20, 20:55 ]
Michał, jak chcesz, to tanio Ci odsprzedam nieużywany namiot bezcieniowy :złośliwiec:

:
Santino, nono wyrosłem już z bawienia się w domek dla lalek. :złośliwiec:

Skąd ja Ci Sylwek tyle lampek i kartonów wezmę? :głową w mur:

[ Dodano: 2013-02-20, 21:00 ]
Sizar, dzięki, ale sam namiot mi nie wystarczy, bo światła nie mam. Widziałem na allegro jakieś wynalazki w stylu "namiot, 2x lampa za stówkę". Pytanie, czy to zda egzamin? Tzn wiem, że będzie lepiej niż jest teraz, ale czy na tyle lepiej że warto?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Iks napisał/a:
...napompowany Zuan z zezem zbieżnym też mi się podoba...

Wcale Ci się nie dziwie. Bo on śliczny.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Santino, - co to kufa jest :shock:

:
Słoniu napisał/a:
Santino, - co to kufa jest :shock:


Budżetowy namniot :D

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Michał, idź do jakiegoś "marketa" i kup po 19,99 dwie lamki biurkowe na zwykłe żarówki.
A namiot sklej z papieru ksero.

Zdziwisz się, jaka będzie różnica...

Wszystkie moje zdjęcia - poza kalkulatorowymi - są robione w takim namiocie i oświetlane właśnie takimi lampkami.
Np.:

:
Tylko jak Ty to tło robisz, że ono takie jednolite jest hmmm

:
No przecież to też papier...

FORZA Robert!
RK WRT
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.