Foka in progress
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Damian napisał/a:
Michał G. napisał/a:
Czyli zostaje 389 :twisted: Zakładając, że pewnie zostawicie "kilka" sztuk na ewentualną wymianę - gdyby coś nie halo. Nawet w takim wypadku 89 to absolutny maks przy 611 zegarkach.

Co będzie z pozostałymi 300? :twisted:


Spartaaaaaaaa!!!! Limited :twisted:


Ooo, to dobre jest! :mrgreen:

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Dużo kopert zostanie... może jakiegoś kwarca w beczce :)
Po taniości :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
Dużo kopert zostanie... może jakiegoś kwarca w beczce :)
Po taniości :)


G-Shocka!! :twisted: :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Jedyne co pozytywne, a wiem to "z dobrze poinformowanego źródła" :twisted: , że chłopakom jest ciut głupio za termin i dlatego, jako ukłon w stronę forumowiczów zestaw FOKA będzie w cenie zawierał szczotkowaną bransę :!: :razz:

:mrgreen:

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
I to jest dobre podejscie :cool:

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
:
Maja gest chłopaki! Solidna firma, nie ma co! :mrgreen:

[ Dodano: 2012-07-10, 10:24 ]
Spinner, a Ty solidaryzujac sie z Sylwkiem i Krzyskiem zrobisz 111 fajnych paskow dla kazdego z forumowiczow, ktory zamowil Foke. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:
Spinner, a Ty solidaryzujac sie z Sylwkiem i Krzyskiem zrobisz 111 fajnych paskow dla kazdego z forumowiczow, ktory zamowil Foke.


:D :lol:

:
Nie bransę Spinner, tylko ręcznie rzez ciebie robiony pach - coś źle zrozumiałeś :twisted: P

:
Sie mnie całkiem widać pokićkało... :roll: :oops:

:mrgreen:

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Spinner, ja poprosze jakis fajny podpalany ciemny brąz. :mrgreen:

ALAMO, nie wycofuj sie, ja juz sie nastawilem na ta branze, a nie ze powiecie 40 dolarow. :shock:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Of koz Michał - bransy będą wysylane gratis, ja już mówiłem, ja tylko wrócę z Radomia :cool:

:
Taaaa ja juz slyszalem o tym Radomiu... W ktorym nigdy nie byles i nie bedziesz. :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Będzie. Obiecał mi :razz:

:
Michał G. napisał/a:
Taaaa ja juz slyszalem o tym Radomiu... W ktorym nigdy nie byles i nie bedziesz. :twisted:


Byłem :!:
Jak miałem 12 lat :!:
:razz:

:
A ja do Bydgoszczy będę jeździł żeby kupować oceana. :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.