Koszulka forumowa 2012
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Czekamy aż Maxio wklei projekt.

Do tego czasu prosimy posłuchać muzyki. :mrgreen:

:
mnie kołnierzyk 41/42 :mrgreen: aaaaa no i koniecznie na spinki, coby prestiżu było dużo :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-04-17, 20:19, w całości zmieniany 2 razy
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
concretem jest nasz super spam :razz: :razz:

:
Panowie coście się tak tego niebieskiego uczepili , nie uważacie że z F.O.K.Ą na ręku i w tak samo wymalowanej koszulce będziecie kapkę komicznie wyglądać - jak Fanboye jakieś?
stare chłopy. Pomysł dobry sam się chętnie dopiszę , dla mnie ideałem była by ciemna czerwień - taka jak koszulki Hiszpańskiej narodowej w piłkę kopaną.

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Cytat:
ciemna czerwień - taka jak koszulki Hiszpańskiej narodowej w piłkę kopaną.


o to to to, popieram tego Pana! :mrgreen:


do tego czarne mankiety :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-04-17, 20:31, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
G. napisał/a:
czarne mankiety

I żółte kołnierzyki...albo lepiej stójeczka :razz:

:
a tak w ogóle to najlepiej coby lniana była, aby przewiewna w ciepłe letnie dni :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Tiaaa, dziurkowana, znaczy ażurowa koniecznie :twisted:
Kuna, nic w TV ciekawego nie ma, czy jak :roll:

:
Cytat:
Kuna, nic w TV ciekawego nie ma, czy jak :roll:


szczegółów dotyczących koszulki nie ma więc chociaż dobrze, że trzymamy się tematu :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
A z przodu koniecznie powinny jeszcze się znalezć wymalowane klapy marynarkowe :twisted:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
I rozcięcie z tyłu, jak we fraku...

Maxio, dawaj te projekty, bo się melepety zaplączą :roll:

Blaz
[Usunięty]
:
I koniecznie rękawy wiązane z tyłu! :mrgreen:

:
...banda spamerów, takie coś na początek, dobrze by było, jakby ktoś jeszcze coś pokombinował, bo ja mam ograniczony przewód myślowy ;)







:
na łokciach łaty - to teraz jest trendy, koniecznie z jakiejś flaneli :mrgreen:


oczy mje wypadli... :shock: tył jest zajebibi... szkoda tylko, że foki nie mam więc ten tekst mnie dołuje... zmień go Panie... np na "ASK FOR MORE" :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-04-17, 20:50, w całości zmieniany 3 razy
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Super! Gratuluję pomysłu :grin:
Tylko czy technicznie jest to wykonalne?
Może z przodu jeszcze napis F.O.K.A.?

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.