Santino's A3
Odpowiedz do tematu

:
Panie, ale to pewnie drogo wyjdzie i czasu wiele - to ja już wolę chronostara ;-)

:
Bo to się drukuje na papierze foto melepety. Na nim nie ma rozmyć, bo włókna sa inne.

:
A czyta Osoba? Próbowałem trzy rodzaje papieru foto :P

:
No nie wiem czy tak drogo ja zrobisz sobie prosta konstrukcje do nakładania kupisz troszke farby która starczy na 1000 tarcz i tylko zapłacisz za zrobienie matrycy ze 50zł x kolor, a myślę ze się znajdzie człek do dogadania i jest pełen custom.

A co do chronostara to za 200zł to ja bym nie dał, nie wiem jak oni to robią, ale w ogóle mi się nie widzi.

Jakkolwiek zbadam temat to zdam relacje

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
Cytat:
A co do chronostara to za 200zł to ja bym nie dał,

Znaczy, że drogo, czy że niedobrze ?
Bo ja zupełny lajkonik jestem...

:
Marcin, ale po co mi 1000 tarczy? ;-)
Jest coś w tym co piszesz - ale na pewno potrzeba na to sporo czasu poświęcić.
Ale faktycznie jest wtedy pełny custom - ciakawe tylko jak z jakością i trwałością takich nadruków...

W Chronostar płacę ostatnio 150 zł - a do jakości nie mam żadnych zastrzeżeń.

:
Nie mówię że 1000 takich samych, ale możliwość robienia samemu. Myślę że żywotność pod szkiełkiem niema znaczenia większego, ale skoro…to jak ta farba przezywa pranie…

A na co nie trzeba poświęcić czasu na zarobienie tych 150 też, a przecież to hobby i pewnie była by radocha, nie mowie ze mi się uda, ale trzeba to przemyśleć.


Drogo to w związku z brakiem alternatywy raczej ciężko dyskutować co niemniej mało jak za pomalowanie kawałka blaszki nie jest.



Czy dobrze? No jak dla mnie to rozdzielczość nie powala i to w dodatku, wzór jest mega prosty nie wiem co by było z np. logo. Może to kwestia zdjęcia, ale strasznie poszarpane są te kreski

Ostatnio zmieniony przez Denikleus 2012-03-21, 13:39, w całości zmieniany 1 raz
perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
Kreski są ok - to raczej kwestia zdjęcia.

Edit: poza napisem Polska - ale to kwestia projektu, a nie samej jakości nadruku.

CDrinker
[Usunięty]
:
ani to zwykłe płótno, ani zwykła farba. Akurat lampy nie muszą być z solarium.
technologia jest teoretycznie prosta jak cep, ale wymaga, by prawie wszystko było specjalne. No i trzeba to jeszcze umieć. Podeschnie farba, będzie zbyt gęsta - nie przejdzie przez sito. Za rzadka - przejdzie zbyt dużo i się rozleje. Do tego odpowiedna sila nacisku, kąt pochylenia gumy przeciskającej farbę. Do tego kwestia powtarzalności.. ech mi jakoś to nie wychodziło.
Nie jestem gołosłowny, bo kiedyś się tym parałem. I nie podjąłbym się zrobienia tarczy tą metodą.
Co do Twojego problemu z sekundą to mam trzy pomysły.
1. Środek tarczy robi za wskazowkę i odpowiednio oznaczony cały się obraca
2. Rozwiązanie jak z datownika, czyli okienko i pod nim tarcza s sekundami
3. Okienko w kształcie słupka, jak w termometrze. Pod nim tarcza zamalowana w taki sposób, by w miarę upływu czasu podnosiła się czerwona kreska lub czerwone wypełnienie

Ostatnio zmieniony przez CDrinker 2012-03-21, 15:22, w całości zmieniany 2 razy
:
Nie mówię że musi wyjść za 1 razem. :razz: Poza tym być może nie było by to takie piękne w rzeczywistości, a normalnie tarcze się tamponem? Lume tez?

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
No to kolejne moje wypociny - jakoś nie mogę się w tym przypadku zdecydować :-(

Co sądzicie?

sylwek
[Usunięty]
:
ja tam się nie znam ,,, ale albo rzymianki,albo arabki :mrgreen: (cyfry oczywiście)
bo przez tą mieszankę to sie letki burdelik IMO wytworzył ,prócz tego ok pod warunkiem ,że wskazówki planujesz w czerwieni jakiej :roll:

:
Nie widziałem nigdzie cyfr na subtarczy sekundowej oznaczonych rzymskimi cyframi.

Wskazówka będzie złota, typu bredżetowskiego ;-)

:
Bardzo mi się podoba. Może jeszcze wizualizacje w brązie zrobić

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
sylwek
[Usunięty]
:
A na tym pustym po prawo to Osoba majeran planuje uprawiać,tak :?: :roll:

ewidentnie czegoś tam brakuje :roll: proponuję pierdyknąć tam reklamę jaką :mrgreen: jakby te S A N T I N O z tą niby-żaglówką dać bardziej w prawo ,

A 3 natomiast w prawo i ciutek w górę,, to raz że zrównoważy ,a dwa wypełni dziurę :wink:

Ostatnio zmieniony przez sylwek 2012-04-03, 13:44, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.