Allegro
Odpowiedz do tematu

:
Taaaa... ja bym chyba musiał w takiej sytuacji bankructwo ogłosić ;) . Zaatakowałem ostatnio 3 zegarki, kupiłem dwa i teraz bardzo iczę, żeby w trzecim mnie ktoś przelicytował, bo inaczej do końca miesiąca nie mam po co wchodzic na portale aukcyjne ;)

EDIT: i stało si,e niestety (choć przy moich finansach moze i na szczęście) ładny Vostok 2427 poszedł gdzie indziej. Cóż, ile rzadkości można kupić w ciągu tygodnia, nei ma co rozpaczać :twisted:

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2011-09-11, 18:43, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Gumshield napisał/a:
pisar napisał/a:
Gumshield napisał/a:
nawet urwalem sie z piwa od kumpli by przypilnowac aukcji a tu taki babol :neutral: co inne aukcje ktore licytowałem, skonczyly sie o czasie


Nie słyszałeś o snajperze?
Czasy zrywania się z imprez dla aukcji minęły już kilka lat temu...czas nadrobić zaległości : )


Tak słyszałem ale wolę to robić manualnie osobiście :wink:


Skoro możesz to "zlecić" maszynie a tego nie robisz to nie narzekaj, że musisz zrywać się ze spotkań, bo wcale nie muisz :P : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Gumshield napisał/a:
pisar napisał/a:
Gumshield napisał/a:
nawet urwalem sie z piwa od kumpli by przypilnowac aukcji a tu taki babol :neutral: co inne aukcje ktore licytowałem, skonczyly sie o czasie


Nie słyszałeś o snajperze?
Czasy zrywania się z imprez dla aukcji minęły już kilka lat temu...czas nadrobić zaległości : )


Tak słyszałem ale wolę to robić manualnie osobiście :wink:


Skoro możesz to "zlecić" maszynie a tego nie robisz to nie narzekaj, że musisz zrywać się ze spotkań, bo wcale nie muisz :P : )
Mylisz pojecia,nie narzekam a stwierdzam fakt.

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
Blaz
[Usunięty]
:
Ja też nie jestem przekonany do snajpera. Może miałem pecha, ale do tej pory pięć razy go używałem i pięć razy poległem, w tym raz to w ogóle nie zadziałał. :evil:

:
Używam snajpera chyba od roku i jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby nie zadziałał. Dla mnie emocje przy końcu aukcji to były kiedyś jak wszyscy licytowali ręcznie. Teraz gdy większość ludzi używa snajpera, to co to za emocje licytować się z maszyną. Poza tym ustawiam maksimum i nie śledzę końca aukcji, co wiąże się z tym, że nie kusi mnie, żeby na koniec jeszcze trochę podbić :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Na ebayu (bo głównie tam licytuję) jest znacznie większy rynek i przez to znacznie mniejsze prawdopodobieństwo, że na jakiejś aukcji siedzi kilkunastu gości i się ślinią jak szczerbaci do sucharów. :mrgreen: Można wtedy spokojnie sobie ręcznie policytować.

:
Faktem jest, ze na eBayu jest spokojniej. Bo na Allegro jak się trafi ciekawsza aukcja, to się zaraz kupa luda zleci. Wliczajac mnie rzecz jasna :twisted:

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Snajper rulez IMHO :!: :!: (dobrze, ze mnie w tych dniach nie bylo przy kompie :twisted: :twisted: )

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
dawać linkę. Licytować nie będę ale popatrzyć i pokibicować można ;) :mrgreen:

:
Cicho, cicho, właśnie się zasadziłem na kultowego łocza dla żony :razz: :mrgreen:

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
: Płacę z Allegro
Opiszę kilka ostatnich transakcji na Allegro.
Kliknąłem, wybrałem sposób zapłaty i.... nigdzie nie ma numeru konta Sprzedającego :shock: :evil: .
Ani w mailu, który przychodzi do mnie, ani w danych kontrahenta.
Muszę ręcznie wysyłać prośbe o numer konta.
Dodam, że nie korzystam z protez zwanych Płacę z Allegro czy PayU, bo moje konto tego nie lubi :cool: .
Czy któryś z Was spotkał się ostatnio z czymś takim?

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
A to czasami się zdarza, szczególnie u świeżych sprzedających.

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
Blaz
[Usunięty]
:
Powoli to będzie standardem. Ma być tak jak na ebayu - płacisz tylko przez paypala. Znaczy PZA. :mrgreen:

:
xylog napisał/a:
A to czasami się zdarza, szczególnie u świeżych sprzedających.


Ostatnio sie zdarza u swieżych i starych i znanych mi wcześniej :evil:

Blaz napisał/a:
Powoli to będzie standardem. Ma być tak jak na ebayu - płacisz tylko przez paypala. Znaczy PZA. :mrgreen:


Będzie czy już jest? Skurczesyny :evil: !!!!

Ostatnio zmieniony przez chomior 2011-10-12, 20:16, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
jeśli przy obsłudze płatności za pomocą PZA ktoś pobiera prowizję tak jak w przypadku paypala no to chyba wszystko jasne :mrgreen: - ktoś tu kręci lody :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.