Problem z Artego
Odpowiedz do tematu

:
bow napisał/a:
Ciekawe co dalej, bo też mnie czeka kontakt z moim imiennikiem...

Następny się dopatrzył .. :shock:



:wink: :wink: :mrgreen:

Miałem brać w styczniu, coś wypadło - nie kupiłem .. Prorok jakiś, czy Bóg? :wink: :mrgreen:

:
Swoją drogą na kilkaset sprzedanych sztuk, jakoś niesłychać było o takich jajach :roll: Teraz to chyba jakaś niefartowna partia, stąd przecena :roll:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984 napisał/a:


Rybak Tym Hermesem Robert wysyłał paczki do nas, spróbuję zadzwonić w poniedziałek do DPD bo na terenie Polski to oni z nimi współpracują :wink:


O! - Cos mi dzwoni, ze chyba tez DPD dowozil paki w Polsce, jak wyslalismy Hermesem.

A samego Hermesa moge polecic, mase pak tym wyslalem i dostalem tez, zwlaszcza jak jeszcze DHL ciezko mozna bylo namowic na jakis tracking za rozsadne pieniadze.


Iks1984 napisał/a:
Swoją drogą na kilkaset sprzedanych sztuk, jakoś niesłychać było o takich jajach :roll: Teraz to chyba jakaś niefartowna partia, stąd przecena :roll:


A moze tradycyjny spadek jakosci produktu przy gwaltownym wzroscie zamowien i probach szybkiej realizacji...? ;)

Ostatnio zmieniony przez rybak 2011-04-16, 22:35, w całości zmieniany 1 raz
Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Spoko, spoko... Zostały ostatnie sztuki, to nie dziwota, że mogą mieć różne drobiazgi.

Egzemplarz Łukasza to już ekstremum i tutaj okaże się profesjonalizm producenta :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Iks1984 napisał/a:
Teraz to chyba jakaś niefartowna partia, stąd przecena :roll:

Przecena się wzięła z wyprzedaży końcówki tego modelu, Artego tłucze teraz SeaKinga ..

:
Dopiero dzisiaj mam dostęp do kompa, najpierw wielka radość bo widzę w nowych nabytkach foteczki z naszymi długo wyczekiwanymi nurasami. Po chwili trafiam do tego wątku i widzę, że Łukaszowi udało się utopić Artego myjąc łapki, co za niefart, może sprzedał nam jakieś pre production run ?
Sprawdź mojego, jeżeli coś jest nie tak to reklamujemy oba.

:
Czytać ze zrozumieniem: "Wykaz krajów, do których NIE przyjmuje się priorytetowych przesyłek listowych ekspresowych."
Do Niemiec spokojnie pójdzie.

:
machlo jak wszystko w naszej PP to i cennik jest popi*@#*. Tam są dwa wykazy: jeden ten o którym piszesz (dotyczy dodatkowego traktowania przesyłki jako express) a drugi wyżej na czerwono: "UWAGA! Wykaz krajów uczestniczących w wymianie listów z zadeklarowaną wartością". Tam Niemiec nie ma... tyle, że czytałem na kici, że ktoś wysłał w ten sposób list do Niemiec :shock: . W poniedziałek się okaże na poczcie :razz:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-16, 22:54, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Tomek K. - teraz to mam taką fobię, że w zegarku nawet do łazienki nie wchodzę :mrgreen: , jutro jeśli chcesz postaram się go zachlapać :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Uppsss. :oops:

Zawsze można poleconym priorytet ekspres posłać. Do HK takie coś doszło w tydzień, więc i do Niemiec dojdzie. :)

:
Damy radę :wink: A tak btw. Machlo, zacząłem się poważnie zastanawiać nad pewnym zegarkiem z wymiennym bezelem :razz: (Artego bym wymienił na pomarańczowe piaskowane - czarnych w szczotce już nie ma)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984 napisał/a:
A tak btw. Machlo, zacząłem się poważnie zastanawiać nad pewnym zegarkiem z wymiennym bezelem

Czyżby Tortuga po głowie chodziła :???: :grin:

:
Iks, nie głupi pomysł :) Jak dobrze pójdzie to poniedziałek-wtorek może będziesz miał dodatkowe argumenty za. :)

:
ano chodzi :razz: , sprzedawca jest super elastyczny i w zasadzie cena końcowa wychodzi więcej niż sympatyczna :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Chlap go śmiało, albo wrzuć w kufel z piwem, jak ma się zalać w trupa to chociaż procentami :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.