Poprzedni temat «» Następny temat
Zegarki Panerai
Autor Wiadomość
Blaz
[Usunięty]

 #76  Wysłany: 2010-11-17, 19:58   

Bibliotek@rz napisał/a:
Ale nie rozumiem- to że zegarek nosi jakiś średnio lubiany aktor ma oznaczać, że zegarek jest fe i noszenie go jest czymś urągającym? Podejrzewam, że spora część dajmy na to gangsterskiego półświatka nosi zegarki uznanych producentów- czy wtedy postrzeganie jakiejś marki(obojętne- Omegi, Longinesa, Patka, VC, itd.) jest negatywne?

Aha- od Pama proszę mi się odciaćkać ;)


Polski gangsterski półświatek to nosi zegarki marki Nokia, SonyEricsson lub Samsung. :mrgreen:
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #77  Wysłany: 2010-11-17, 19:59   

Bibliotek@rz napisał/a:
... Podejrzewam, że spora część dajmy na to gangsterskiego półświatka nosi zegarki uznanych producentów- czy wtedy postrzeganie jakiejś marki(obojętne- Omegi, Longinesa, Patka, VC, itd.) jest negatywne? ...

Dla niektórych wręcz przeciwnie .. Znani gangsterzy bywają inspiracją dla niektórych ..

Blaz napisał/a:
Polski gangsterski półświatek to nosi zegarki marki Nokia, SonyEricsson lub Samsung. :mrgreen:

Nie wydaje mnie się, może chłopcy na posyłki i owszem, ale już druga liga nie, całkiem nieźle się nosi ... :mrgreen: , pierwszej jeszcze nikt nie widział, można się tylko domyślać :mrgreen: (NIE JESTEM MADAFAKA GANGSTA) :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-11-17, 20:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #78  Wysłany: 2010-11-17, 20:00   

Se już jajca robicie, Patison to takie warzywo. :lol:

A niektóre modela Paneai mnie się podobają :shock: , co nie znaczy że bym sobie takowego był zakupił :mrgreen: , nie za ich pierwotną cenę :razz: :wink:
_________________
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #79  Wysłany: 2010-11-17, 22:08   

Blaz napisał/a:
Bibliotek@rz napisał/a:
Ale nie rozumiem- to że zegarek nosi jakiś średnio lubiany aktor ma oznaczać, że zegarek jest fe i noszenie go jest czymś urągającym? Podejrzewam, że spora część dajmy na to gangsterskiego półświatka nosi zegarki uznanych producentów- czy wtedy postrzeganie jakiejś marki(obojętne- Omegi, Longinesa, Patka, VC, itd.) jest negatywne?

Aha- od Pama proszę mi się odciaćkać ;)


Polski gangsterski półświatek to nosi zegarki marki Nokia, SonyEricsson lub Samsung. :mrgreen:


To było akurat uogólnienie, w miejsce "gangsta" można wstawić znienawidzonego polityka, słabego aktora, cieniuchnego piosenkarza albo kulawego piłkarza ;) Nie oni decydują o popularności, a tym bardziej jakości zegarków i poziomie ich sprzedaży. Na to wpływ z pewnością mają uznani ambasadorzy marek(Boże, jak mnie śmieszy określenie "ambasador"). Nikt chyba nie powie, że Stallone to słaba twarz dla OP. Szef PR musiałby być idiotą żeby zrezygnować z jego usług.
 
 
Arek
[Usunięty]

 #80  Wysłany: 2010-11-17, 22:15   

A nie wiem czy zauważyliście, ale wśród dresików, gangsterów i innych "groźnych" panów bardzo popularnym zegarkiem jest taka Adriatica:



(zdjęcie jumane z GoldTop)

Bo złoty(kolor), bo na bransolecie, bo śfajciarski, no i przede wszystkim kosztuje 200-300zł więc na nowe dresiki wystarczy :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Arek 2010-11-17, 22:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
CornCobbMan 
Właściciel Pola Ryżowego
porwany obłędem...


Pomógł: 3 razy
Wiek: 48
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2576
Skąd: Białystok
 #81  Wysłany: 2010-11-17, 22:37   

Bardzo ładny zegarek. Kupiłem taki mojej mamie na urodziny w wersji stalowej (oczywiście wersję damską). A moja mama "groźnym panem" nie jest :)
_________________
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
 
 
olej0070 
Kierownik Pola Ryżowego


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1796
Skąd: Poznań
 #82  Wysłany: 2010-11-17, 23:05   

Bibliotek@rz napisał/a:

Polski gangsterski półświatek to nosi zegarki marki Nokia, SonyEricsson lub Samsung. :mrgreen:


Raczej marki Roleks, Bolex :mrgreen: [/quote]

Cytat:
Nie oni decydują o popularności, a tym bardziej jakości zegarków i poziomie ich sprzedaży. Na to wpływ z pewnością mają uznani ambasadorzy marek(Boże, jak mnie śmieszy określenie "ambasador"). Nikt chyba nie powie, że Stallone to słaba twarz dla OP. Szef PR musiałby być idiotą żeby zrezygnować z jego usług.


Tylko taki ambasador nosi zegarek marki "X" za "Y" tys. $ :D

a prawdziwym skarbem dla marki są ludzie popularni, rozpoznawalni, ale i dobrze kojarzący się z zegarkiem marki "X" na ręku :)
Taki MR. Stallone jest użytkownikiem zegarków PAM, nie ambasadorem :)
_________________
DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #83  Wysłany: 2010-11-17, 23:14   

Lepiej a Sly Tech ?? :mrgreen:
_________________

 
 
Kyle
Właściciel Pola Ryżowego

Pomógł: 9 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2296
 #84  Wysłany: 2010-11-17, 23:15   

rany, walnęliście o tych brzydactwach sześć stron :shock: :wink:
 
 
Santino 



Pomógł: 151 razy
Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48272
Skąd: Łódź
 #85  Wysłany: 2010-11-18, 00:12   

W końcu spamerskie forum... ;-)
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
jerry 
Ryżowy

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 431
Skąd: Warszawa
 #86  Wysłany: 2010-11-18, 01:39   

Zgoda - cena absurdalna, ale właśnie o to chodzi - jak na coś stać niektórych, to właśnie to samo w sobie stanowi atut, że nikt mniej zamożny sobie czegoś takiego nie kupi - i nie ma tu znaczenia, jakie są koszty produkcji.

Oczywiście za tą ceną coś idzie: jakość wykonania, możliwość kupienia werku in-house, np. z 8-mio, czy 10-cio dniową rezerwą chodu, porządne WR, dobra luma itp.
Niemniej oczywiście to za mało, żeby usprawiedliwić taką cenę, musi być coś jeszcze, żeby to się sprzedawało.
I tym czymś jest raz że historia, którą można marketingowo ładnie opakować, dwa - WYGLĄD.

No chyba wszyscy przyznają, czy im się PAMy podobają czy nie, że są to zegarki inne niż wszystkie. Nie mowie tu o zegarkach inspirowanych właśnie PAMami, tylko o samoistnych designersko bytach. PAMy to nie są zegarki ani okrągłe, ani kwadratowe ani beczki. Ponadto sandwich, osłona koronki w Luminorach.
Są inne, oryginalne, a jednocześnie nie są (przynajmniej dla mnie) dziwadłami, a więc pozwalają właścicielowi się wyróżnić, a jednocześnie nie być tymże dziwakiem. Plus snobizm factor.
Ten biznes się musiał udać! A, i jeszcze trafili w trend na duże zegarki..

Goście z Richemont to w końcu nie patałachy, tylko specjaliści od dóbr luksusowych, więc wiedzieli w co zainwestować i jak to później poprowadzić.

Szacun.
Ostatnio zmieniony przez jerry 2010-11-18, 01:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #87  Wysłany: 2010-11-18, 09:22   

Desing Pamów to nie jest oryginalne dzieło OP. :wink: Tym bardziej więc ciągle się dziwię tym, którzy mówią, że ściąganie wzorów przez MM to czyste zło. :mrgreen:
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #88  Wysłany: 2010-11-18, 09:28   

Blaz napisał/a:
Desing Pamów to nie jest oryginalne dzieło OP. :wink: ....

+1 :mrgreen:

 
 
Santino 



Pomógł: 151 razy
Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48272
Skąd: Łódź
 #89  Wysłany: 2010-11-18, 09:33   

A przy projektowaniu koperty luminora z osłonką koronki też się inspirowali czymś?
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #90  Wysłany: 2010-11-18, 09:42   

To był ichniejszy patent, tak sądzę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum